Yabancı kızlar neden güzel?

arkadaşlar bakıyorum twitter facede kızlar yeminle ilik gibi, birde arkadaşlarıma bakıyorum fark var yani..en azından dudak bükmüyorlar..ten renkleri doğal gözleride doğal çok cana yakınlar..

dışarı çıkıyorum kızlara bakamıyorum aklıma twitterdeki yabancı güzel kızlar geliyor içimden gelmiyor yoldaki kızlara bakamıyorum güzel diye arkadaşlarıma da :( sanırım yabancı bir kızla evleneceğim en iyisi budur bence?

0|0
32

En İyi Erkek Görüşü

• Hangi yabancilar? Almanlar mi Kenyalilar mi?

0|1
    0|0
    • Polonyalı :(

• Haklisin guzel oluyorlar. Acikcasi ben de begeniyorum onlari. Ben Almanya'da oldugum icin burada guzellik anlayisima uygun yuzlerce kiz goruyorum. Halimi dusun. Donmesem mi naapsam? :D

• dönme bence dostum bazı zenci kızlar da çok tatlı oluyor kenyalı demişken :))

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• Batı özentisi, Türk analarının emeğiyle hürriyetine kavuşmuş, anası da Türk ama burun kıvırıyo şimdi. Yumurta çıkmış kabuğunu beğenmiyor. Zie kimle evlenirsen evlen bizene mk

2|1
    0|0
    • kısaca kıskanıyorsun :)

• Helal şampiyon bebek :))

• Yabancı olması sende ilgi uyandırıyor olabilir.

0|0
    0|0
  • Her şey dış görünüş değildir dostum

0|0
    0|0
    • biliyorum ki genelleme yapmiyim benim tanıştığım kızlar dengesiz, kendini bilmez, inatçı, trip atan tipler

Erkekler Ne Diyor 1

• Türk kızları görmeye alıştın ve gözün artık bir değişiklik istiyor ve dolayısıyla yabancı bir kız gördüğünde ilgini çekiyor olabilir mi

1|0
    0|0
    • internetten bakıyorum kızlar taş dışarı çıkıyorum kısa boy felan hiç çekici değil

Yükleniyor...