Siz nerde mahkum kaldınız ?

Zaman ilerler,yıllar geçer.. Unutulamayan hep aklınızda kalan zamanlar vardır.Geçmeseydi,bitmeseydi dediğiniz..

Hatırladığınızda hüzün ve mutluluk yanyanadır ama siz artık orda değilsinizdir.İsteseniz de olamazsınız zaten ama yüreğiniz hep o zaman da kalır.Hangi zaman da tutsaksınız?

link

Gizlicim sen özgürsün bebeğim..

0|0
10|7

En İyi Kız Görüşü

• Soru içeriği harika. 2009 senesi aklıma geldi. Her anlamıyla bambaşkaydı, çok güzeldi. 'Can dostum' dediğim kişiyi tanımıştım o sene. Tanıdıkça sevmiştim onu, dostluğun anlamını öğretmişti bana. Sonra yarım bıraktı birçok şeyi, Allah onu dostlarından daha çok sevmiş olmalı... Ben '09 - '11 seneleri arasında tutsak kaldığımı düşünüyorum. Hayatımda en çok ders aldığım dönemdir, bir o kadar da mutlu olduğum.

Bu şarkı da dostum için olsun, link

1|0
    0|0
    • Allah rahmet eylesin.Aynı zamanlar bir daha yaşanmayacak belki ama çoğu insanın yaşayamadıklarını yaşadığın için çok şanslısın bence.

• Sağ ol. Ben de öyle düşünüyorum. Ayrıca kısa süre bile olsa öyle güzel bir insanı tanıdığım için de çok şanslıyım. Mekanı cennet olsun.

• amin canım.

Erkekler Ne Diyor 7

• Ben beyaz bembeyaz bir melekte tutsak kaldım..

Aslında benim hayatımı anlatan kelimeler yok benim hayatımı tam anlamıyla anlatan bir fotograf var: link

Dediğim gibi onun bende yeri daimi olacak..Belki başkasıyla evlenecem o olmayacak ama kızım olursa büyük bir içtenlikle onun ismini koyacam yaşadıklarımıza rağmen.Çünkü bana her konuda ilkimi yaşatan beni bu denli seven bir kişiye karşı boynumun borcudur..

Bu şarkıda benden ona gelsin: link

1|0
    0|0
  • hiç unutmam yayları batan bir çekyatımız vardı onun üzerinde ottobüsçülük oynardım şehirlerarası az git-gelmişliğim yoktur , tabak çanaktan direksiyon , eyüp sabri tuncer kolonya şişesinden fites kolu terlikten gaz pedalı yaptığım yıllar hey gidi hey -.- link

1|0
    0|0
  • link

link

sana gelsin bunlarda :D

1|0
    0|0
  • Zincirlerimden kurtuldum şuan özgürüm ben :)

1|0
    0|0
  • Beni anlatmışsın yazında resmen.2010 da kaldım ben. keşke bitmeseydi o yıl.

1|0
    0|0
  • Soru baslığı celişkili kuzen

0_0

1|0
    0|0
  • Sevdanın göz bebekleri mahsur eder alır aklımı baştan ezelden beri..

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• hep söylerim iyisiyle kötüsüyle çocuk yıllarım

özlerim hep...

1|0
    0|0
  • İlerde yaşayacağım bi' zaman olacak muhtemelen. Çünkü geçmişimi bi' ölçtüm de bulamadım...

Ha geçmiş ha gelecek, gene değerini bilemeyeceğim.

1|1
    0|0
  • Muzik çok güzel. Acayip hissettim kendimi ve gerçekten hatıraları canlandıryor. Ben geçmişte kalmadım hep önüme baktım gibi göründüm ama öyle şeyler var ki asla unutamıyoruz. Unutmayıda sevmem zaten. Ferhat abinin dediği gibi " Acı tatlı ne varsa hazınemdir "... link

1|0
    0|0
    • Hep geçmişte kalmamaya çalışıyorum ama bir bakıyorsun bir şarkı bile götürmüş seni oraya..

Sezen Aksu da güzel der bu sözleri:))

• iyi dinlemeler:)

• Etv ;) teşekkür lr.

• Yok öyle bir zaman..

2|0
    0|0
    • güçlü olamıyabilir kusursuz değiliz.Yadırgamamak gerek.Tabi selam da söyle:)

• sevdiğimi gördüğüm ilk anda tutsak kaldım bn

1|0
    0|0
  • 3 sene öne gittiğim yaz tatilinde :')

1|0
    0|0
  • onun olduğu zamanda...

1|0
    0|0
  • 2013 şubat-mart-nisan-mayıs.

1|0
    0|0