Birilerini korku saldı İnternet sımsarlarını internet yasağı

yasak normal vatandaşa değil hırlı işler peşinde koşanlara geliyor türk evladı namusludur onurludur onursuz işler peşinde koşmaz

5 sene öncede yasak geldiğinde tüsiad başkanı benim cucğum internete giremeyecekmi diye feryat etmişti peki girememişimiydi onun amacı neydi peki isyan edenlerin amacı ney

özel hayat kalmayacakmış yahu siziz özel hayatınız bilgisayarmı yatak odanızmı sizi kım napsın cok youtubenin kapatılma sebepleri hep atatürke hakaret videolarını yayında tuttuğu icindi

her Aslan kendi bacağından asılır boşuna şöyle olacak böyle olacak demeyin ülke normale dönüyor bence fecebook youtube Twitter kapatılmalı özgürlük sacmalığının sonucudur bu siteler küfür zina eylem herkez özgfürlüğün tadını cıkartıyor size faydası nedir zarardan başka

Güncellemeler:
Gercekden bu ülkede özgürlük istenıyorsa doğusundan batısına güneyinden kuzeyıne herkez eşit olsun e o zamanda isyan ediyorsunuz sen böyle diyemezsin diye zaten sorunumuz bu değilmi

Özgürlük zırvalıktır hıckımse devletden üstün değildir

0|0
6|12

En İyi Erkek Görüşü

• Hocam seni sever sayarım ama bu konuya katilmiyorum..

Bi kac kisinin kararı üzerine bütün topluma yasak konulamaz..

Diktatorlükten baska bisey degildir bu..

Yıllarca sokaklarda bir cok eyleme katıldım ben bir cok seyi protesto ettim..

Madem irade madem hak madem özgürlük diyoruz..

İnsanların hayatına mudahale edemeyiz..

Ortalik gene karısacak eminim gezi olayları tarzında seyler yasanacak..

3|1
    1|1
    • Hocam görüşünüz başım gözüm üstüne lakin severim sayarım sözü nedir onu anlamadım

• Tşk ederim Hocam gönüller bir bu yeterli

• Tesekkür bizden hocam..

Kızlar Ne Diyor 6

• Yasaklar cignenme istegi uyandirir insanda,tesvik eder...

Insanin aklina olmadik seyler getiriyorlar bu sekilde.

Madem Türkiye insani mert,dürüst ve de ahlakli getirilen bu yasa ile

Türkiye halkina edilen bu hakaret de neyin nesi dünya karsisinda?

...

Bence yanlis bir adim oldu bu.

Insanlarin fikir ve düsünceleri böylesine kisitlanmamali.

Madem ki yanlis tutumlardan,taskinliklardan yakiniyorlar,sikayetciler.

Dogru düzgün egitim versinler.Halkini egitsin hükümet.

Bu kadar basit.

...

Rahmetli Meral Okay'in da söyledigi su söz ile görülen bir mantikla isliyor

devletin mantigi;

"Ölüleri yakmak yasak... Dirileri yakmak yasal"

4|1
    1|2
    • Efendim yasaklar pkk yayınlarına geliyor coğunlukla sizin bahsı gecen yasaklar şehvet uyandırır konusu aslında bunun dışında kalıyor

• Teröre ben de karsiyim elbette.

Ama alinan tedbir ve yasak sadece buna yönelik degil benim bildigim.

Gerci cok net de bir aciklama yapilmadi...

Fakat kulaga hic hos gelmedigi asikar.

• gelsin efendim acın youtubedeki videoları bakın yapılan yorumlara her cinsden insan ve her görüşden videolar var biz insanız hayvan değil

• Bazen beklemediğim insanlardan beklemediğim yazılar..

Neyse, o zaman çıkış panelimiz sağ alt tarafta. Burada işiniz nedir çözemedim?

3|2
    3|2
  • Senin gibi insanlar yüzünden bu haldeyiz. Adamlar yolsuzluk yapıyor sizi soyuyor mitinglerde asgari ücret alan insanlar alkışlıyor bu adamı. Nasıl zihniyettesiniz siz gerici gelişmemiş ülkelerde var böyle bir şey sanane adam isterse hakaret eder isterse küfreder girme o zaman arkadaşım kullanma sana zorla twitter face mi kullandırıyolar bu durumdan rahatsız oluyorsan kullanmazsın HERKESİN ÖZGÜR İRADESİ var. Böyle saçma sapan bir şey olamaz bunları destekleten insan beynini kullanamıyodur, net. Tek tip insan yaratmaya çalışmayın artık!

1|2
    1|2
    • iyide asgari ücrete 10 senede yıllık ortalama %50 zam yapıldı yani bizi encok sevindiren hükümet bu hukumet sayın erdoğanın yaptığı bir yolsuzluk yok yolları cok cevresindekı o ınsanlar hakıkatden yapmışsa ortada delil yok alınan karar yok söz konusu 2 3 milyon dolar yapılan yolsuzluk bu ülke 300 milyar dolarını kaybetti sizin zamanınzda boş boş konuşma devir bizim devrimiz beğenmiyorsanız gidin bu ülkeden

• Sen kadar gergin b i tip gormedim

akp avukatı mısın solede ona göre yorum atalım başka yorumlarını da gördüm namus bekçiliği yapan boş adamlardan birisin gibime geldi

1|3
    2|2
    • Efendim saldırmak yerine görüşünüzü paylaşsaydınız

• Bende akpliyim sözde .uyanık tek sen değilsin.çoğunluk suru olunca içten içe çürüdük ahlak olarak

• ahlak olarak cökenler varsa kendi sorunu ben hükümetimin arkasında değil yanındayım

ahlaksızlıkdan konu acılmışken bu sitede o kadar cok ahlaksız ahmak varkı heryerde görürsün bak buda gördüğün gibi

• Her koyun kendi bacağından asılır olmasın o? neyse şimdi öncelikle bu yasak tam bir saçmalık, kimin hangi sitelere baktığından falan onlara ne? insanın internetten de özel hayatı olamaz mı? olabilir elbette böyle yasak mı olurmuş, canları sıkılınca yasak koyuyorlar ayrıca merak etme yakında yatak odamıza da karışırlar bu gidişle

0|2
    0|1
  • İyice abarttılar

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Her ay ben internet parasını vericeğim ama hangi sitelere gireceğime sen mi karar vereceksin ? Hassiktir ordan...

Napalım yani illa tatmin olmak için genelevlere mi gidelim kötü yola mı düşelim anlamadımki..

Oraya gitmeye başlasak bu sefer de orayı kapatır bu anasını satim..Rusyaya mı kaçsak en iyisi.

Dardayız kurtaranımız yok

Ak diye karayı yutturdular bize

8|2
    5|6
  • Herşeye eyvallah senin görüşündür derdim ama şu ''özgürlük saçmalığı'' demen ne kadar cahil olduğunu gösterdi. Gir bir odaya ve ömrünün sonuna kadar oradan çıkma!

4|1
    5|7
    • tamam herkez özgür olsun herkez küfretsin birbirine pkk bu sitelerde bayrağını diksin ateistler müslümanlara hakaretlerine devam etsin sizin özgürlük anlayışınız yaşamakla ilgili değil yaşatmamakla ilgili

• Eksileyenler sanki hiç izlememiş bana artislik yapıyolar

• 10 tırt olmuşuz yol aldık gidiyoruz :/

• " herkez özgfürlüğün tadını cıkartıyor "

bak sen de bu kadar zırvayı yazarak özgürlüğünün tadını çıkarıyorsun ne var bunda ? ghfghfgff

3|1
    0|1
  • helal olsun abi

işte budur

4|5
    5|2
  • Şeriat gelip popona dayandığında, umarım tekrar burada olursun.

2|1
    1|3
  • sevgılı koyun kardeşim. benım konuşmalarım özel şeylerim başkasının elinde olsun ôzel hayat diye birsey vardı hani nerde ? Hem vergımı vercem. İnternetımi öducem hemde gızlılık dıye bırsey kalmıcak. Sosyal agları interneti geçtim telefnların dinlenmesine ne diyceksin? Ögrenci evlerine karışmaya falan? Hangi anayasada vardı bunlar? Nerde demokrasi. Hadı bana demokrasıyı goster. Uzulerek söyluyorum bende akpye oyumu verdim. Elerım kırılsaydıda vermeseydim. burası siyaset yeri degil. Söylemedende geçemıcem. Ulke nrmale mi dönuyor. Karanlga mı batıyor.. Bknz. 2 ay öncekı euronun halıne ve sımdıkıne..

2|0
    1|3
  • Mantıklı iş yapsan da zihniyet bozuksa nafile.Sen kafana takma

0|1
    3|0
  • gerekirse parasını verip paşa paşa p*rnomu izlerim.

Sansür sonrası ceza fiyatları:

Normal: 500 TL

Asyalı: 250 TL

Ru750 TL

Japon: 400TL

Arap: 1000 TL

Amatör : 200 TL

Mature : 800 TL

Hardcore : 2500 TL

Zenci : Eve Haciz + Müebbet

1|3
    2|2
  • Tam içeriğini bilmem ama adres satırına ne yazsak kapatılmıştır yazısı çıkıyor. Otokontrol olmalı kişiye bırakırsın isteyen istediği özgürlüğü yaşar. Mesele ufaklıklarsa onları kontrol mekanizması zaten sınırlayamaz aile eğitimini vermeli.

1|0
    0|0
  • olaya baska gözle bakmışsın.olay aslında kendi videoları çıkar diye kendilerini güvenceye almaya calısmaları

2|1
    3|6
  • yasaklar normal okumadan isyan edenler var bilincsiz toplum dedikleri yer türkiye ya da sırf hukumetı karalamak ıcın konuşuyorlar vır vır

4|7
    3|2
Yükleniyor...