Güzel söz(ler) arıyorum

Söz birinin ne istediği belisiz le ilgili olmasınınistiyorum yani kararsız biri için gitmeli, çok gurur yapan biri ilgilide olsun, gurur la ilgili ya da cesur olmak la ilgili, sahıplenmek le ilgili sözler, beğendiğiniz sözleri yazın :) tesekürler

Güncellemeler:
Bir söde hem gurur hem sahiplenmek vs...değil , bir söz mesela gururla ilgili öteki söz sahiplenmeköe ilgili mesela :)

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• Kafamı duvara vurmadan tanıyabilmek seni beyninin içindekileri anlayabilmek ve yitirmeden yüzündeki anlık tebessümü tüm saatleri durdurabilmek için çıldırasıya paraladım kendimi lanet olsun artık sigarayı üç pakete çıkardım olsun gözüm olsun ne olacaksa olsun.

//

Ben seni Bir Kum Tanesine Adını Yazacak Kadar Değil Sahildeki Tüm Kum Tanelerine Adını Yazacak Kadar Çok Seviyorum

//

Alaca karanlığı sevmem ben, ya gündüz olmalı ya gece. Kurşun ya alnından vurmalı ya da namluda kalmalı. Yar dediğin ya senin gibi olmalı ya da hiç olmamalı.

//

Bugün bir çiçekcinin önünden geçerken bir çiçek ben çok güzelim beni al diyordu. Onu aldım ama güzel olduğu için değil seni gördüğünde utansın diye.

1|0
    0|0
    • Çok güzel! Kısa sözler varsa buyur yazın! :)

• =))))aşkla kal

• Vaaaaayyy :D

Erkekler Ne Diyor 1

• + HER KALBİN BİR KİLİDİ , HER KİLİDİN BİR SAHİBİ VARDIR.

+BAZILARINI SARIMSAKLASAKDA MI SAKLASAK YOKSA Bİ KAŞIK SUDA BOĞUPDA MI RAHATLASAK

:D

1|0
    0|0
    • Hahaha ikinciyr güldüm ama birinci söz super başka var mıo türden? Çok beğendim

• Waauuuuww hepsi süper!

• Beğenmene sevindim

Kızlar Ne Diyor 1

• o nası bişey yahu hem gurur hem sahiplenme hem kararsız hem cesurluk dsjfhkdsf

2|0
    0|0
Yükleniyor...