Ben olmasam ne yapardın sorusuna verilen cevap "hayatıma devam ederdim olsa ne yapardınız?

Arkadaşlar kız arkadaşımla konuşurken

"Ben olmasam ne yapardın diye sordu bana... "Birşey yapmazdım ya başka biri olurdu sen olmasaydın ya da hayatıma devam ederdim dedim. Bozulur gibi oldu... Ancak gerçek olan o... Eğer onun varlığından bile haberim olmasa hayatım başka biri ile ya da başka şekilde geçerdi... Size böyle bir cevao verilse ne yapardın?

Ya da sürekli bana "falanca gün bize görücü gelecek" vb. şeyler söylüyor... En son bunları neden bana söylüyorsun beğendiğin varsa varırsın dedim sustu...

Neyi amaçlıyorsunuz?

0|0
6|1

En İyi Kız Görüşü

• Biz bunu çok yaparız. Falanca istedi ya da isteyecekler maksat sizi kıskandırmak sanırım.

Öteki dediğiniz şey ben olmasam ne yapardın konusu. Benim sevdiğim olsun bana sen olmasan hayatıma devam ederim desin ben çok çok üzülürdüm. Hatta sizin söyleminiz bile tuhafıma gitti. Tabi ki hayatınıza devam edersiniz ama sensiz de yaşarım ama seninle bir başka yaşarım demek nerede, sen olmasan da olurdu gibi bir cümleyi ima etmek nerede. Haklı kız bozulmakta

1|0
    0|0
    • kıskandırmak derken? Bana bunu söylediğinde ben sadece garipsedim... Onun benimle olması konusunda ben birşey yapamam ki... Ellerinden eve mi bağlıycam? İstemiyorsa çeker gider...

• sevmesem neden ağlıyım sizce ? Defalarca başıma geldi... Mesela tanışmak istediğim kızlar olmuştu... Hal ve hareketleri ümit verir gibiydi ama bir yere davet edince hep hayır dediler... Yine hür iradeye takıldık... Tamam teşekkür ederim diyip yanlarından ayrılmıştım... Sonra da depresyon, ağlama krizleri vs.

• Bilmiyorum bilmiyorum ben bile bazen hemcinslerimi çözemiyorum. Saygılar

Kızlar Ne Diyor 5

• bunu soran sensiz yaşayamam gibi bir cevap bekliyormuş hayatıma devam ederim dediğinde bozulması normal :)

ben böyle bir soru sormam

0|0
    0|0
    • zatem bu cevabı duymak için soruyor ancak ben rasyonalistim açıkçası... Ölürüm yanarım biterim diyemem

• en iyisi bu zaten

• kız arkadaşının bozulması çok saçma, senin de dediğin gibi onun varlığından haberin olmasa hayatın başka biriyle başka bir şekilde geçerdi...bu tür kızları da hiç sevmiyorum.

0|0
    1|0
  • sen olmasan o da hayatına devam ederdi niye bozulmuş

0|0
    0|0
  • Sevdiğin birine gidersen gidersin , kimse vazgeçilmez değil, sen olmasan da bir şey olmaz , dersen ne yapmasını bekliyorsun karşındakini? Yani defol git demekle , böyle tepkiler vermen arasında hiçbir fark yok.Resmen kıza ben seni sevmiyorum demişsin,sevmiyorsan onunla beraber olman saçma.

0|0
    0|0
  • ben olmasam sorusunu ben ölürsem diye sormak istedi sanırım görücü gelecek lafını da iki sebeple söylemiş olabilir birinci senin niyetin yok mu beni istemeye ya da evlilik muhabbeti acmak ikincisi ise sadece kıskandırmak ben seni kimselere vermem benimsin filan demeni beklemiştir..

0|0
    0|0
    • onu kimselere verip vermemek benim kontrolümde değil ki ... O kimle isterse onunla evlenir ... Zor la değil ya... Ben asarım keserim desem bile tercihi o yapacak...

Bir kızı bin kişi ister kız bir kişiye varır...

• tabi ki öyle de kız biraz sımartılmak istemiş olabilir..

Erkekler Ne Diyor 1

• gerçekçi kişiler sizi yarı yolda bıramazlar, ben sensiz naparım, sen olmasan ben ölürüm vs.vs.vs. bunlar gereksiz ve saçma laflardan başka birşey değil, unutulmamalıdır ki biz insanlar yalnız Yaradana kalpten bağlıyız bizim için o olmazsa ölmüş oluruz.

0|0
    0|0
Yükleniyor...