Zengin nişanlının ailesi ve çevresi tarafından küçümsenmek dayanamıyorum artık

nişanlımın ailesi zengin yaşadığım şehrin tanınmış zengin ailelerinden bende orta halli bir ailenin kızıyım bunlar beni zaten oğullarına istemiyorlardı nişanlım ailesine karşı gelerek benimle nişanlandı şimdi aileside çevreside beni küçümsüyorlar ailesi orta halliyim diye beğenmiyor ne yapsam bir kusur buluyorlar giydiğim elbiseden yediğim yemeğe gittiğim mağazaya kadar hepsi eleştiriliyor bir elbise alıyorum annesi niye markalı değil diye eleştiriyor çevresi bile beni küçümsüyor onlar gibi zengin kadınlar kendi aralarında fısıldaşırken duydum bu kızda ne buldu anlamıyoruz o kadar kendine uygun kızlar varken gitti bununla nişanlandı güzel bile değil diyorlar ya artık bu sözlerden bıktım nişanı bozmayı bile düşünüyorum seviyorum nişanlımı ama ailesinden çevresinden yoruldum ne yapayım

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• eğer nişanlın senin için ailesine res çekebiliyorsa devam et evlendiğinde onlar oğulları hatırına senide severler ama res çekemiyorsa 2 ihtimal var 1'incisi evlendiğinde düzelirler az bir ihtimal ikincisi nişanlın maddi olarak onlara muhtaçsa ve yüz çeviremeyecek durumdaysa bir ömür çilelerini çekersin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Bu tamamen akıl işi.İstersen sen onları küçük düşürürsün.Bir nevi özgüven.

0|0
    0|0
  • Sevgiline söyle başka şehire yolculuk vakti :)) Herkesten uzak ^^

0|0
    0|0
  • Aynı sebepten sevgilim ayrılmıştı benden çok berbat bir durum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bence durumu nişanlınla konuş ve kendine güven özgüvenli davran sonuçta gerçekten nişanlınla birbirinizi seviyorsanız yapabilecekleri birşey yok

0|0
    0|0
  • aynı kaderi mi paylaşıyoruz nedir :S

0|0
    0|0
Yükleniyor...