Bana hayallerinizi anlatır mısınız ? Detaylı

Mesela ben eğer olursa beni seven insanla ki İnşallah olur bir gün başta mısır ve ispanya olmak üzere bütün dünyayı sindire sindire gezmek istiyorum. Ya siz . Sizin hayalleriniz var mı ? Anlatın ufkumuz genişlesin. Her cevap +1

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• Hani böyle yabancı ülkelerde(Amerika, Fransa, İngiltere vb.) bir cafe bar tarzı yerde ya da sokaklarda şarkı söylemek isterdim o ülkede yaşamak yeni insanlar tanıyıp ufkumu genişletmek...

0|1
    0|0
    • Yabancı dilin nasıl. İyiyse pek de zor bir hayal değil

• evet olabilir ama ispanyolca yerine fransızcsmı geliştirmek istiyorum belki bir gün gerçekleşir hayalim

• İnşallah olur .

• olacagı varsa olur hayal kurmam

0|1
    0|1
  • Şöyle ruh ikizimi bulmak istiyorum. Onunla çocuk gibi eğlenmek, gezmek, tozmak, birlikte ağlamak, birlikte gülmek, ilklerimizi yaşamak istiyorum. Hiç gitmemesini istiyorum.

0|1
    0|0
  • Anlatırsam gizliliği kalmaz. :)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Tüm dünyayı gezmek istiyorum ben de. Bugün pasaportum geldi 10 yıllık. asgari ücrete çalışan biriyim. interrail yapacağım bu yaz. blog yazıyorum her ne yaptıysam her ne harcadıysam bloğuma yazacağım benden sonrakilere bilgi olsun diye. bir de wingsuit yapmak istiyorum her yıl 25 kişi bu yüzden ölüyor ama yapmadan ben ölürsem gözüm açık giderim

1|1
    0|0
    • Süper gerçekten. Eğer imkanın varsa hayallerinin peşinden koş zaten. İnşallah olur hayalin

• Bir kaç videosunu izlemiştim. Ama ben yapabileceğimi sanmıyorum. Biraz yükseklik korkum var da. :) O yüzden iki defa taktir ediyorum seni. Hem yenilikçi olduğun için hem de cesaretli olduğun için. İnşallah başarırsın.

• teşekkür ederim inşallah. tutku sindiremediğimiz tek şeydir.

• bu soru geldi hayalim su diyecek bir hayal bulamadim bu ya hayalini kurdugum herseyi basardim demek ya da hayal bile kuramayacak kadar acizim bilemedim simdi ama tek soylemek istedigim umarim hayallerini gerceklestirirsin

0|1
    0|0
  • Dünyanın güzel doğa güzelliklerini görmek istiyorum..

Kariyer, mutlu bir aile.

0|1
    0|0
  • Her insan iyi insan olmayı yardım etmeyi iyi geçinmeyi iyi kazanmayı iyi ilişkiler kurmayı. İşinde en iyi olmayı ister. Bence başarıya ulaşanları dinlemek lazım :)

0|1
    0|0
  • ben şimdi futbolcu olmuşum real madridde falan :) tabi çok kaslıyım birde:D çok şık hareketlerim falan var ronaldo gibiyim :) haliyle bütün kızlar da trübünden sincaaaap diye bağırıyo falan yani bu :D nasıl?

0|1
    0|0
  • detay vereceğim de acaip uzun ya nereden başlasam.özelden yazayım mı?

0|1
    0|0
Yükleniyor...