Ilişkinizin bir yalandan ibaret oldugunu anlarsanz ne yaparsınız ????

çok mutlu bir ılışkınız var ikinizde birbirinizi deli gibi seviyosunuz anlaşıyorsunuz da, ve hersey yolunda gıderken sankı bır ruyadan uyanmıscasına herseyın yalan oldugunu anladıgınız an ne yapardınız

0|0
4|13

En İyi Erkek Görüşü

• yani hiç beklemediğin anda ilişkinin bitmesiyle mi yoksa hala beraberken mi anlıyorsun bu durumu? Bu nokta önemli :) Eğer devam ederken yalan olduğunu anladıysan ohh ne güzel safa yat yalan atmaya devam et öldürücü darbeyi vurmayı bekle :) ama yok bittikten sonra anladıysan, hayat güzel ya ve bir işiden ibaret değil, biraz ister istemez canın sıkılır ama bir şekilde devam edicen, mecbursun.. :)

0|0
    0|0
    • ilişkiniz devam ederken bı anda anlıyorsunuz ki herşey kocaman bı yalan ! kaybbedecek birşeyin yoksa ben ıntıhar ederdım heralde, gerci bunu bılmek ıçın yasamış olmamız lazım ben de o an için ne yapacağımı kestiremem ..

• yani ne kadar uzuleceğimi ifade etmek için söyledim o derece kötü olurdum sen olmaz mıydın?

• yaşamadım değil yaşadım.. bu yorumuda tecrübeme dayanarak yapıyorum zaten.. Bundan tam 7 yıl önce hayatımda hiçkimseye sevemeyeceğim kadar sevdiğim biri oldu ve hala onu sevdiğim kadar kimseyi sevemedim, o zaman yalnız yaşıyordum ve 6 ay alışverişin dışında evden çıkmadım, tanıdık tanımakdık yaklaşık 1000-1500 kişiye mektup yazdırdım, barışmak için yırttım bir taraflarımı, ayrıca niye ayrıldığımıda hala bilmiyorum.. Ama işte geçiyo herşey, seviceksin, yaşıcaksın, olmuyorsa bakıcaksın çaresine..

Erkekler Ne Diyor 12

• herşeyden vazgeçerim

0|0
    0|0
  • Ben 3 yıllık ilişkimi bitirdim şahsen. Yalan olmamalı bence...

0|0
    0|0
  • yolu vericeksın üzülmiceksn

0|0
    0|0
  • hiç bir şey olmamış gibi davranırım ve her şeye kaldıgım yerden devam ederim:)

0|0
    0|0
    • bu kadar kolay olamaz çünkü severken hiçbişey olmamış gibi davranamazsın.

• davranırım davranmam gerekir yoksa birilerini sakatlaya bilir ya da sıyıra bilirim...

• noktayı koyarımm arkama bakmam..

0|0
    0|0

• Çöpe atarım.

0|0
    0|0
  • hayatıma devam ederdim onunla hiç tanışmamış gibi

0|0
    0|0
  • Insan yıkılır resmen ders almak lazım

0|0
    0|0
  • böyle bir başlık açardım

0|0
    0|0
  • ne gibi bir yalan ama soru da tezat var

0|0
    0|0
  • ilk basta kesin emin olurum sonrası ALLAH kerim

0|0
    0|0
  • seviyosan git konuş bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• çok üzülürdüm, büyük hayal kırıklığı olurdu benim için. zaten genelde de ilişkiler böyle bitiyor. sadece belli şeylerde yalan söylemesine gerek yok, ilişkide seninle aynı şeyleri hissetmediğini, aslında seni sevmediğini anladığında da aynı şey oluyor.

0|0
    0|0
  • Hic bisey hayatima devam ederdim tabi onsuz :)

0|0
    0|0
  • sessizce çekilirim

0|0
    0|0
  • Susar yoluma bakarım

0|0
    0|0
Yükleniyor...