Kickbox'ta Şampiyonlugum var Ama Sokak Kavgasından Korkuyorum Neden Olabilir?

Kickbox'ta Şampiyonlugum var Ama Sokak Kavgasından Korkuyorum Neden Olabilir? Şampiyonlugum var ringte kormuyorum rahatım ama sokak kavgasından korkuyorum yenecegimi dövecegimi biliyorum 2-3 kişide indirirm ama korkuyorum nasl geçer la bu ?

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• çünkü sokaktakilerin artislikleriyle kavga etmesini doğru orantılı sanıyorsun. sokakta çocukları normal bir insanı bırak rambo gibi artislik yaparlar. mesela ben bir kere kavga etmiştim 2 kişilerdi bana dalan değil onun yanındaki çocuğu herkes tanıyodu silah falan taşıyomuş hatta. bana dalan çocuk tokat attı biz aslında 4-5 kişiydik de diğerleri kaçtı neyse uzun hikaye. yani adamlar kavgada hala tokatla dalıyor. tokat insanın canını yakmaz üstelik sen kick box şampiyonusun kardeşim sokakta yapacağın şey bodozlama kontrolsüzce yumruk tokat sallayan insanlara karşı geri çekileceksin onlar zaten dengesini kendi bozacak sen de vuracaksın. darbeye alışkınsın tekniğin de iyi ne korkuyorsun daha ah bir bilsen kız çocuğu gibi kavga edenler bile ne kadar artistler. üstelik her atar yapan kavga edecek diye bir şey yok. o senin cevap vermediğinden dolayı cevap versen en fazla kavga çıkar onda da döversin zaten neyden korkuyosun. hiç kavga etmedin heralde kavgada yapacağını da söyliyim kafasına tekme falan atarsan direk nakavt. olmadı burnuna falan sağlam bir yumruk bile yeter

0|0
    0|1
    • yok dostum olayı biliyorum herhalde bıçak silah felan olay aileme karışır bundan korkuyorum herkesi heralde silahlı sanıyourm :D

• o olabilir tabi ben de muay thaiciyim bir kavga edip dayak yesem ne olursa olsun dövmem lazım bana da oluyor o. onun için kimseye söylememek lazım ama zaten dışarıdakiler bodozlama girişiyor sorun yok dövebilirsin yani

• ben gardımı alıyım onların gelmesini bekliyim zaten indiremezler beni kolay kolay

Kızlar Ne Diyor 4

• bi dayak ye sağlam hiç bişeyin kalmaz :) derdi bir hocam

0|0
    0|0
    • tırsıyorum işte :D ringte sabaha kadar yerim ama sokakta korkuyorum bıçak felan yersem diye

• Assaafgsgsgsg :)

Sabah bir bayan arkadaşımla konuşuyordum, o da kickbox yapıyor, yurt dışında falan şampiyonluğu var hatunun. Bi arkadaşı gel kavga var demiş ,tırsmışş :D

Gerçi onun ki sakatlanırım falan diye belki seninkide ondandır. Malum eğitmenler fazlaca hakim oluyor hayatınıza , içme , uyu, gezme, yorulma vs..

0|0
    1|0
  • Psikolojik bir durum

0|0
    0|0
  • kim vurduya gitmek var ondandır

0|0
    0|0
    • olabilirde ben bundanda kurtulmak istiyoprum

Erkekler Ne Diyor 9

• Street fight ve ring çok farklıdır.Kimbo Slice en iyi örneklerinden biridir.

Sokakta dövmediği adam kalmadı fakat UFC de ağzını burnunu kırıyorlar :)

Buna rağmen sokaklardan ringlere gelmiş bir efsanedir.

Sokak kavgasında karşındaki adamın tarzı belli değil,kimi zaman nefesin kesilene kadar yumruk atarsın ama karşındaki ölüm korkusu ile yere inmez.Düşüremezsin.

Hiç iyi birşey değil.En iyisi body building yapıp caydırıcı caydırıcı dolaşmaktır :)

0|0
    0|1
    • ama lazım oluyor sokak dövüşü

• belli değil demişsin olmaz dememişsin ki

• haklısın orayı değiştirmek lazım baksana anlaşılmıyor.

• ileri dereceden cesaret eksikliği bro :(( korkunun üstüne git bence. onlara kimin dövüş mefhumunun kralı, kimin her yerde her gezegende her zaman mükemmel dövüşebileceğini göster

0|0
    0|0
  • Ringde piçlik olmaz ondan rahatsın ama sokaka kavgasında çıkarır biri saplar kim vurduya gidersin ondan korkuyo olabilirsin girdigim her kavgaya korkma demiyelimde bir tedirginlikle giiyorum bende gözün açık olcak vurdugun adamdan çok digerleine bakcan benden bu kadar ben böle yapyom yani :D

0|0
    0|0
  • dayak yemen lazım teccübe konuşuyor

0|0
    0|0
    • işte kickbox şampiyonu olarak dayak yemek nasıl bişey olur sence ? nası rezil olurumu biliyor musun?

• sokak kavgası cesaret ister.

belki cesaretsiz birisindir.

0|0
    0|0
    • e nasıl gelcek o cesaret sonuçta amatör olarak yapıyorum ama ilerde hayvan gibi adamlar çıkacak karşıma cesaret şart

• Daha önceden gerçek anlamda kavga etmemişsindir belki 1 sopa ye 1 kaç tane de karşıya geçirdin mi kendine gelirsin yumruğunu kısma hocam kickbox yapıyormuşsun ama bıçağa falan dikkat et apaçilere kekolara bulaşmamaya bak sen yinede :D

0|0
    0|0
    • Hacı işte ondan herhalde çekinoyurm galiba

• O sıkıntı iş abi ama her zaman geri adımda atmıcaksın tipinden bile belli olur zaten adamın çok artist konuşup apaçi gibiyse vücuduna bakmadan bide kesin bir bok vardır velette çokta üstelemicen eğer normal senin benim gibi adamlarlaysa kavgan harbi erkekse korkucagın tek şey gücü olur onun haricinde alet falan taşımaz zaten

• ölmektende korkmuyorum daha çok iz kalır ölmem sora kickbox hayatım biter diyede korkuyorm

• oda guzel :) psıkolojıktır gecer ıkı kavgaya gırdıgın zaman

0|0
    0|0
    • İşte cesaret edemiyorum

• takma o kadar sankı 7 24 kavgamı oluyo zaten sporcu adam kavga etmez gerekmedıkce

• ayende gerekli oluor

• SENİNkide ilginçmiş hakketen

0|0
    0|0
    • arkadas hava atmaya gelmis.

• walla bilmiyorum ama beni biliyorsun abi şampiyonlugum felan yok ilk maçımdada yenildim :D ben korkuyorum ama şampiyon olsam herhalde korkmam diye düşünüyorm özgüven gelir insana

• korku onemli dostum ozguvende onemli ayarlamk gerek ama olmuyor ben hep cesaretli gezerim ama insanlardan dolayı boyleyim kalbiin kırılırsa sende olursun benim gibi :)

• hava atmayamı geldin.

0|0
    0|2
    • hava atsam korkak oldugumu söyler miyim size?

• ya sen kickbokscu filen dilsin dostum sallamaya gelmissin buraya :))

• yok dostum

Yükleniyor...