Fanatik olmanın neresi suç?

Ben koyu bir Beşiktaş taraftarıyım benim için tek vazgeçilmez Beşiktaş tır sevgilim galatasaraylıydı ve Beşiktaş ıma sürekli hakaret etmeye çalışıyordu cunku benim fanatik olmamı istemiyordu mac varken felqn hic cevap vermiyorum felan kıskanıyodu besiktası bende ayrıldım ama kendisine biraz sert çıktım seviyodumda ama Beşiktaş aşkı kadar degil ne yapsam bilemiyorum. Siz olaanız ne yapardınız?

0|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

• Bende beşiktaşlıyım. :) Ama senin bu doğal hakkın. Tabi böyle futbolcuya hakeme falan sövmediğin sürece herşey tadında kalmalı. Bence her erkek gibi fanatik olman normal. Sevgilinin dengesizliği. Boşver daha çok kızlar çıkar karşına. O kızdan hayır yok sana bunu bil yeter. :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• ben de besiktasliyim bence bir sure sonra alisicaktir:) anlayis gostermesi gerektigini soyle guzelce :)

0|0
    0|0
  • Beşiktaşlı sevgili bulurdum. tabi senin yerinde olsaydım öyle yapardım

ben galatasaraylıyım beşiktaşlı bulmazdm :)

0|0
    0|0
  • beşiktaşlıyım , anlayışlı olmak gerek maç izlerken , usulunce söylersin kırmadan

0|0
    0|0
    • Ben hep kırmamaya calısıyorum kendisi galatasaray hakkında hicbir sey bilmez aslında ama hedefi beni gıcık etmek işte.

• bence abartmış sınız , maç izlerken saygı duymak karşı tarafdan beklenir vede gösterilmesi doğru olanı , bunlar için gereksiz birbirinizi kırmak , ayrılmak kötü olmuş

• Benim icin ne kadar önemli olduğunu biliyor hatasını anlar ama onun özür dilemesini beklemekte kabalık olur sanırım. Müdahale ederim en kısa.zamanda

• Şaka demi bu fanatiktik hastalıktır! bu yüzden insan sevgilisindenmi ayrılırmış hayret.

0|0
    0|0
    • 'Senden başka hiçbir aşk heyecanlandırmıyor beni ' biz bunla büyüdük ben bir ilk İnönü ye girdigimde bide İnönü yıkılırken kalpten ağladım bu hastalık değil aşk :) benim yanımda kimse yokken Beşiktaş mutlu etti beni onu bırakcak kadar vefasız olamam

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...