Fb ile bjk kardeşliği hakkında düşünceleriniz neler?

Kime sorsam fb olsun şampiyon diyor bjklilere

Bu 2 sezon gs ts kardes

Bjk fb kardeş oldu fikirleriniz neler?

0|0
7|9

En İyi Erkek Görüşü

• Onların ki şike kardeşliğinden başka bişey değil...

0|2
    0|2

Kızlar Ne Diyor 7

• 3 temmuz sürecinde şikeciler bir yana temizler bir yana ayrıldı. fbjk şike kardeşi, GS- TS'de gururlu onurlu bir şekilde kardeş oldular

0|0
    0|0
  • Galatasaray ve Trabzon kardeş falan değil sadece beraber Avrupa'da temsil ediyoruz ülkeyi bu yüzden bir sıcaklık var diğerleri için bir şey diyemem ama özellikle Beşiktaş gidip Aziz Yıldırım'ı savunuyor ya ne diyeyim şike kardeşliği işte;

link

0|0
    0|0
  • bakma beşiktaşın fb ile kardeş olduğuna her sene kendi evinde fenerbahçeyi yenip puan kaybettirir galatasarayın gerisine düşürür fenerbahçeyi

0|2
    0|0
  • Gözlemlerime dayanarak söylüyorum şöyle de bir şey var çoğu Fenerbahçeli biz şampiyon olmazsak Beşiktaş olsun der. Çoğu Beşiktaşlılar da biz olmazsak Fener olsun der. Kan mı çekiyor anlamadım ben de. Ama tabi birbirine düşman olan Fenerliler ile Beşiktaşlılar da var :) Tam kardeşlik denen şey yok ama bence.

0|1
    0|0
  • galatasaray trabzonspor kardeşliğide var tabi

0|0
    0|0
  • eski düşmandan yeni kardeş olmaz. ama beşiktaşımın vardır bir bildiği. yanındayım her zaman

0|0
    0|0
  • artık fenerliyim beşiktaşı sattım

1|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 8

• Yeni stadımız açıldığı zaman ne olacak ?

Etiler ,nişantasşı bebek v.b. muhitlerdeki gerçek Beşiktaşlılar stada dolacak.

Apaçi taraftar profilinden kurtulacağız artık maçlara parasını vererek giden taraftarımız olacak.

Dünyanın en güzel yerindeki stadımızla birlikte kısa sürede yükseleceğiz.

Beşiktaş tüm takımlarla kardeştir.Halkın takımıdır.

Not : Fenerbahçe dünyadaki en antipatik takımdır.

0|1
    0|0
  • Şikeciler ve Türkiyeyi avrupada gururla temsil eden grup olarak 2 ye ayırırım ben onları ^^

1|3
    3|7
  • Galatasaray Trabzonla kardeş olsa ne olur ya asdjkselamfadgfsh

0|1
    0|2
  • bu besiktas varya bizim onumuze tas koydu ancak onların cılgın taraftarını cok seviyorum fenerli olarak gsninde taraftarlarını seviyorum ama ultraaslan olanını degil ultraaslan cok seviyesiz bir taraftardır.

0|0
    0|1
  • şike kardeşli

0|0
    0|0
  • Lig sizin kupa bizim kim diyodu ?

0|0
    0|1
  • herkes beşiktaşa kardeş takım diyor mk bu nasıl iş :D

0|0
    0|1
    • türkiyedeki butun takımlar kardestir sadece magandalar vurup kırıp parcaladı icin futbol bu halde :)

• beşiktaş herzaman dost takımdır bızım ıcın

0|0
    0|1
Yükleniyor...