Kolay gıbı gozuksede zor soru...

Sen Kimsin? sorusuna mantıklı bir cevap arıyorum arkadaşlar.. yorumlarınız?

0|0
14|8

En İyi Kız Görüşü

• :D byntoro' yum.İnsanları çok severim.Anaç bir ruhum var ve İstanbul benim her şeyim :D Akşama kadar saçmalayabilirim ve Seymen Fm açıp saatlerce oynayabilirim :D iyi mi? :D

0|1
    1|0
    • ehh :))

• Eh miş :D sorduğun soruyu anlayan tek kişi benim manyak :D

• haklısın dogru pencereden bakıyorsun :) ama daha ıyı olabılırdı :)

Kızlar Ne Diyor 13

• 3000 karaktere sığmayacak biriyim... Hepsi bu :)

0|1
    0|0
  • Sen kimsin ?

Bi hitap ederken sert olunduğu için algılayan kişi haliyle kendini savunmaya geçiyor kişiliğini alçatmamak için Ha ben kimim bende bilmiyorum.

0|1
    2|0
    • sert olarak dusunme arkadasım :)) hoş ve zarif bir ses tonuyla soruldugunu hisset sadece

• Şahsın buna kendisi cevap vermesi çok komik bir durum olur

Dünya düzenine alışamayan birisiyim

• pardon da hangı gezegenlısın çıkaramadım neyse

• Bilmiyorum.

1|1
    1|0
  • Kimseyim. Allahin verdigi sadece bir emanetim. Allahin kulluyum.

Allah isterse yasarim bu hayati, istemezse yasamam. Ben suym

Buyum demeye gerek yok. :) gidecemiz yer beli yanimizda goturecemiz beli kefenimiz :)

1|0
    0|0
    • neysin demedim. çok dindar bir cevap oldu ama seni sordum ben sen kimsin?

• Farketm kardesmde ben kimseym diyorm iste :p icimden geldi bu yazdm.

• hiçbir birey kimse değildir. herkezde vardır aslın sen kimsin? sorusuna cevap ama hangı yonden bakmak gerektıgını bulamaz.. buyuzden bilemez

• kitapların bölüm sonrası boşluk doldurma sorularını bize sormayın artık:(cinnet geçireceğim

0|0
    0|2
    • arkadasım kıtap okumuyorum.. ve bassettıgın konudan da haberım yok. ya duzgun cevap ver ya da cevaplama. klavye senın önünde.

• buradaki tarizi anlayamamış olmak kitap okumadığının belirtisi yormasaydın boşa kendini

• sen kendını tanımıyorsun sanırım sende yorma kendini

• Ben benim ya sen kimsin

0|0
    0|0
    • olmadı be.. ben kım oldugumu en son acıklıcam zaten. konu su "SEN KİMSİN?"

• Evet bekledigin cevabi alamadin degil veremedim. Hadi kolay gele sana

• tesekkur ederım de cabuk pes ettin :))

• kendi düşünceleriyle kafayı bulan biriyim :/

0|0
    0|0
  • ben genelde tartışmaya girdiğim zaman biriyle sen kimsin ya derim?açılımı sanırım bu ne cürret

0|0
    0|0
    • yanlış ;:)

• biliyorum :) kendıme yonelttıgımde illakı insan kım oldugunu bilir..

• türkçe zaten çekimli bir dil olduğu için anlamlarıda çoğu yere çekebiliyoruz..benim dünyam isteklerim hatta prensiblerim bile deyişebiliyo zamanla .kesin bir sonuca varamıyorum.herşeye rağmen insan kalabilmek en güzel cevaptır bu soruya

• aciz bir kulllllllllll

0|0
    0|0
  • O değil de boynunda ki ne abi ya ? asdf

0|0
    0|0
    • boynumdaki tam 5 kez müebbet hapise carptırılan bır arkadasımın zinciri.. hatıra ve benım ıcın ozel ama soru bunla alakalı deıl

• Ben benim

0|0
    0|0
  • Ben, insanım.

0|0
    0|0
  • bana genelde faceden tanımadığım kişiler yazınca sorduğum soru. sen kimsin ? mantıklı bir cevap verebileni görmedim. klasik şeyler hep . olursa cevap verırım sana

0|0
    0|0
    • kim oldugunu bilmiyorsun sen yani? neyse tesekkurler

Erkekler Ne Diyor 8

• boğa burcu olmaktan gurur duyan,çikolata tatlı ve pastadan asla vazgeçmeyen,özgürlüğüne düşkün, kendisne bişey dayatılmasından nefret eden, kendine müslüman,uçları yaşayabilen,dünyadan uzak bir deli ,açıksözlü,samimi,dürüst bir bir adamım:)))))

0|1
    0|0
  • Ben kimseyim.

0|0
    0|0
  • Ben Lelele sen kimsin ?

0|0
    0|0
    • dalga gecelım demedım arkadasım yorum ıstedım. kendını tanımıyorsan dıcek bısey yok

• Söylesem de tanıyamayacağın biriyim.

0|0
    0|0
    • tanımıcaksamda sen kimsin?

• Tanımıcaksın madem napacan :)

• yanlıs pencereden bakıyorsun kardesım. Sen kimsin? cevaplayamıyorum dıye bılırsın.

• sen kimsin ? işte o sensin

0|0
    0|0
    • sen kimsin? sacma cevap :D

• sen kimsin?

• soruyu soran benım en son açıklıcam ben kım oldugumu :)

• Ben:

ALLAH'ın Bir Kulu,

Babamın oğlu,

Dedemin torunu,

Kardeşimin abisi,

Dayımın Yeğeni,

İnsanların dostu,

Kankamın kankası,

yım... :D :D :D

0|0
    0|0
    • kimin nesisin demedim ki... sen kimsin_?

• sen kımsın :D

• sen olmadığım kesin :D ?

• voila! görünüşte; gösterişsiz, alçak gönüllü, barışçıl bir emektar, fakat zamanla kaderin de onu zorlamasıyla, üstüne bir vazife bilerek hem kötüyü hem de mağduru oynadı. bu çehre, bir gurur maskesi olmaktan öte, şimdilerde yok olmaya yüz tutmuş ya da gaflet içinde olan bir toplumun eseri. her neyse, artık bu, aslında geç bile kalmış bir kızgınlığın sonucu dirilip ayağa kalkan bir kahramane sorgulayış ve şunu yapmak için yemin ediyor: ahlaksızlığın elebaşılığını yapan, toplum iradesini şiddetle kötüye kullanan ve doymak bilmezsizince toplum iradesinin ırzına geçen bu rüşvetçi ve zehir saçan böceklerin tamamının kökünü kurutmak. bunlara verilecek tek hüküm intikam. vendetta (kan davası tam manası, yani yapılana karşı hesap sorma), yalnız kuru kuruya değil de elbirliği ile iyiliğe, erdemli olmaya ve duyarlı olmaya hak ettiği değeri ve onuru geri kazandıracak bir intikam bu bahsettiğim. ya neyse, bu bir demet konuşma amacından saptı ve çoğu aslında boş söz. kısaca sunu söyleyeyim ki, gerçekten benim için büyük bir onur seni tanımak. ve bana kisaca v de

0|0
    1|0
  • mesela pizzacı olsam eve gitsem kapıyı çalsam karşıdaki kimsin dese pizzacı derim.

Ama evsahibini öldürmeye gitsem kapıyı çalsam kimsin dese ben katil demem :)

0|0
    0|0
    • neycisin demedim kimsin dedim? :)

• Ben benim yani :)Adını söylesem tanıcanmı bilader :)

• üstad seni soruyorum adını değil

Yükleniyor...