Arkadaşınızın sizi sattığını anlasaydınız tepkininiz nasıl olurdu?

kızar bağırır mıydınız intikam mı alırdınız ne yapardınız?

0|0
17|26

En İyi Erkek Görüşü

• hiç bir şey yapmam tepki vermem eğer değer verdiğim biriyse son bir mesaj çekerim 24 yaşıma giriyorum hayatımda bunu 1 kere bir bayan yaptım oda satma değilde yalanlarla gitme gibi 30 yaşında biri sanırım yaş gereği böyle yaptı kendi bilir dedim mesajımı çektim faceten çıkardım...

diğerlerinede postayı koydum çektim gittim o kadar aradı aradı hiç cevap vermedim 1 yıl sonra aradı samimi arkadaşım cevap vermedim yanii...

son olark 2013 ün haziranın ortalarında bir olay oldu yaa olayda değilde baktım mırın kırın yapıyor faceten falan çıkarmış aptal aptal şeyler bir arkadaş takıldığımız kurstan 30 yaşlarında güvenvermeyen biri tip zaten sağı solu belli olmayan biri baktım benim hakkımda o beni çıkarmış falan diyor bende dedim ben onu çıkarmadım o beni çıkardı falan fulan kızlar girdi dedim yok öyle birşey benide alakadar etmez ilgilendirmez çocuğa vurdum engeli ne mesaj attım ne tel ile aradım nede başka birşey yaptım sadece takıldığımız bayanlara mevzuyu anlattım böyle böyle yaptı arkadaşımız diye hep beraber takıldığımız için sonra sadece bilmeleri için anlattım daha sonra umrumda bile olmadı...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 25

• Önce kendi satışa getirip, sonra sattın damgası vuran tipler vardır ki... Ben uğraşamam, sessiz sedasız çekilirim ortadan... Küfür bile etmem, siler geçerim.

cut.

0|0
    0|0
  • vefa sadece bir semt adıymış der klişeden öldürürdüm onları:D şaka bir tarafa allah kimseye vermesin öyle bişey kaldırması zor

0|0
    0|0
  • Hiç bir şey yapmazdım. En büyük ceza bu bence. Bazıları bu yüzden acayip kuduruyor çünkü

0|0
    0|0
  • %80 ini alayım -.-

0|0
    0|0
  • Öyle bir insana tepki vermek bile bir emek harcamak anlamına geliyor..değermi buna, bence değmez ..o andan itibaren silerdim hayatımdan direkt olarak...

0|0
    0|0
  • cekerdim.emaneti.zkerd.adaleti.

0|0
    0|0
  • Söverdim bir güzel eskisi gibi samimi de olmazdım ayrıca sağda solda görürsem selam verir geçerdim.

0|0
    0|0
  • bir daha rakı muhabbetiymiş , alacak verecek işiymiş , kız muhabbeti falan.. o işlere girmem.. :)

0|0
    0|0
  • sattun mu bizi*

0|0
    0|0
  • yüzüne söyliceklerimi söyler çeker giderdim

intikama gerek yok gün olur devran döner

0|0
    0|0
  • asla bildigimi belli edip onun onurunu kırmam yakında davranmam

zamanla o hatasını anlayacaktır

ama hiçbirsey eskisi gibi olmayacaktır artık

0|0
    0|0
  • Ne bağırır çağırır ne de intikam alırdım.. Eşşeklik bende ben güvendim der kendime kızar sonra da temizinden ona bir yol verirdim..

0|0
    0|0
  • yaptığım tüm iyilikleri yüzüne vururdum bir dahada muhatap olmazdım gerçi o karaktersizliği yapıcak insan utanmazda

0|0
    0|0
  • çokta tın derim geçerim :)

0|0
    0|0
  • Herkes arkadaşlarına kendi ederi kadar değer biçer... NOKTA

0|0
    0|0
  • silerim umrumda olmaz.

0|0
    0|0
  • bir insana verebileceğin en büyük acı , o insanı yokmuş gibi davranmaktır

0|0
    0|0
  • Hayatımdan silerim ...

0|0
    0|0
  • kaltak der konuşmazdım daha.

0|0
    0|0
  • s**tiret gitsin bir kere yapan devamlı yapar

0|0
    0|0
  • hic kafama takamam

lol

0|0
    0|0
  • satılmaya alıştım takmıyorum. kalitesizler çok etrafta. ona göre gardımı almışımdır.

0|0
    0|0
  • kendi halinde bırakman yeterli bence en agırı bu tabi azıcık gururu kalmıssa

0|0
    0|0
  • Bir insana verilebilecek en büyük ceza onu fikirleri ile yalnız bırakmaktır.

0|0
    0|0
  • Sessiz kalmazdim..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 17

• Alır karşıma konuşurdum.

Ama çok sakin bir tavır ve pis pis bir sırıtma ile.

"Bak şimdi tatlım, hani ben sana arkadaş dedim ya dost dedim ya önce beni sonra da senin karaktersiz sıfatını s*ksinler. Ar damarı çatlamış ruhunu da al az öteye defol git" derim. Gözlerimi aça aça.

0|1
    0|0
  • Hiç umursamazdım hayatımdan çıkartırdım.

0|0
    0|0
  • aynısını bende ona yasatırdım sonrada öyle değğil böyle satış koyulur derdim:)) sn aun hiç arkadasım yok o kadar mutluyum ki anlatamam:)))

0|0
    0|0
  • Yaşadım daha önce

Kimden alıp kime veremiyoruz ki arkadaşlar?

Beni pek yaralamaz bu tür şeyler. Yaralı olmayanın da sesi çıkmaz.

Karşımdaki yaptığı şeyi biliyordur. Bu utanç ona yeter zaten.

0|0
    0|0
  • Yüzüne vurur bir daha ona guvenmeyecegimi söyler ve arkadaslıgımı sonlandırırdım

0|0
    0|0
  • acik artrmaya ckarrm sdsadf.

0|0
    0|0
  • hiç tepki vermem , tanımamış gibi davranırım sonuçta ağzımdan çıkıcak en ağır hakarete bile layık olmayan bir insan :)

0|0
    0|0
  • Birşey yapmazdım derdim ki ''Allah bildiği gibi yapsın'' ha çook kızdım hayal kurardım onu öldürdüm diye :))

0|0
    0|0
  • ben bunu yaşadım. çok acı bir duygu. daha sonradan kendisini affettirmeye çalışsada, eskisi gibi olmadı hiç bir zaman.

0|0
    0|0
  • bağırır çağırır br daha suratına bakmazdım

0|0
    0|0
  • mesaj atarım ağır bir şekilde

0|0
    0|0
  • Bidaha görüsmem

0|0
    0|0
  • Bağırıp çağırmam, intikam da almam.

Yüreğimi yaktıysa zaten karşılığını bulacaktır...

0|0
    0|0
  • Hayatımdan silerdim.

0|0
    0|0
  • Arkadaşlığa dair bir bağımız kalmazdı o andan itibaren

0|0
    0|0
  • Sattığını değilde gözümün içine baka baka yalan söylediğini anladım çoğu arkadaşımın ama hiç birinde o anda yüzüne vurmadım. Hani sabırın bir sınırı vardır derler ya o sınır dolunca hepsini atarım içimden :)

0|0
    0|0
  • Bağırır çağırırdım

0|0
    0|0
Yükleniyor...