Eşimle tartıştım. çok mutsuuzum

dün eşime dedimki internette gördüm kadınlar beğendikleri adamın ilk parmaklarına bakıyorlarmış.dedim tam devam edecektim diyecektiki erkeklerde kadınların göğüslerine diyecktim kadınlar adamların parmaklarına bakıyormuş yüzük var mıdıye dedim dewamını getirtmeden bana döndü sen erkeklerin parmaklarınami bakiosun dedi. bende kadınlar bakıomuş dedim. sen kadın değilmişin niye bakion diye bana laf çaktı. sinirlendim evet dedim parmaklarına bakıyorum dedim. gözümden yaş geldi sınırden dewamını dinlemeden şen bakıomusun dedi. ve imalı imalı. sonra tüm gün konuşmadım yine barıştık ama çok zoruma gitti. soğudum resmen herkesten herşeyden uzaklaşmak istiyorum hayattan soğudum ağlamak istiyorum bunun gibi bazı imalı şakaları var kaldıramıyorum. nasıl toparlanabilirim.

0|0
10|10

En İyi Erkek Görüşü

• eşinle aranda guven sorunu var sanırsam.. sen guvensızlıkten bassettıgınde oda dırek hamleye gecıyor. bence sen konusmalarına dıkkat edersen bu sorun ortadan kalkar..

sana bı ornek vereyım.. bıgun kendınce alımlı bı sarısın bayan gectı yanımdan esımleydım kadın bana dıkkatlı dıkkatlı bakmıs esımın tabırıyle kadın ıcıme dusucekmıs derken bız tartıstık.. esımı eve bıraktım ben ısıme dondum.. aksam eve bı geldım bı baktım esım saclarını sarı yapmıs.. yok neymıs efendım ben sarısınları sevıyormusum kadına bende bakmısımda falanda fılanda..

kadınların bu tarz konusmaları ınan kı erkeklerı yoruyor.. dıkkat et

0|0
    0|0
    • guvensızlık bana karşı oldugunu dusunmuyorum bunu eşimde bılıyor. bılıyor ama yınede laf cakıyor. ınsanlar boyle degılmıdır zaten nankör degılmıdır?

or... el ustunde tutarlar benım gıbı lerde ezılır

• yooo bilmiyor tabıkı bılmesıne gerek yok

• bende aynı mantıktayım :pPp

Erkekler Ne Diyor 9

• cevabını kestiremediğin sorular sorma bacım sende. Erkekler bu konularda hassastır. Ters tepki alman çok normal.

0|0
    0|0
  • Tencere. Kapak aşklara. Çok bile

0|0
    0|0
  • Sorun bence eşinin hazımsızlığı, kendine olan güvensizliği.. Bıraksın bu işleri.. Aynen senin dediğin gibi.. İşte, yolda, orda burada emin ol ki hoş bir bayan gördüğün dönüp bakıyordur ama konu bayana gelince vay efendim sen bakıyo musun, oydu buydu.. Aslına bakarsan çok gereksizde bir sohbet.. Sevgilin değil ki bırak git diyim :) Evlenmişsin, mutlaka da güzel bir evliliğin vardır yoksa güzel olması için uğraşmalısın.. O yüzden bir daha bu tarz sohbetlere girme eşinle derim ben.. Mutluluklar :)

0|0
    0|0
  • haklı yani ben olsam kızarım ıskanmış seni ama abartmaması lazımmış demekki kocan öyle biri ama tuhaf imalı imalı sen öyle mi yapıyon desemi sana güvenmiyoırmu anlamadım

0|0
    0|0
  • Sevgili dostlar, olur bu tartşmalar normaldir , ama birleşimn tekerear sütrpriz yap onma kuvveette kfalan karşıla .

0|0
    0|0
    • anlamadım

• adama sürpriz yap kadınsın sen be biraz oynaş kocan sonuşta millet sevgilisine onu geçtim 50 yuaşında adamlaraneleryapıyor kızlar nikahsız sen evlisin bide yapn numaraını yap .

• Çok büyütüyorsunuz arkadaşım... Allah can sağlığı versin... Sen her aklına geleni söyleme...

0|0
    0|0
  • Biraz tavrını koy. Sert ol soğuk davran sonra nedenini anlar düzelir belki

0|0
    0|0
  • tam olarak güven verememişsin ki bunlar oluyor.

0|0
    0|0
  • bunlar ufak şeyler her ailede olur.uzatma bence. araya mesafe koyarsan soğuma olabilir.

0|0
    0|0
    • ama çok gereksiz onun tavrı ben sohbet amaçlı soyledım o buyutu ve abarttı

• evet gereksiz haklısın ama o senin eşin , büyütmemek en iyisi, haklı dahi olsan kavga esnasında alttan al. eğer kaliteli bir eşin varsa zaten gelirsenden özür diler, sarılır öper. ama zıtlaşmalar kavganın dozajını artırır kinleşmeler başlar. özür dilerim aşkım onu demek istemedim ama seni üzdüysem özür dilerim de. alttan almakla bişey kaybetmezsin. senin olumlu tavrına oda özür diler.

Kızlar Ne Diyor 10

• Abartma bu kadar bunu 10 kadın söylese 7 erkek sen bakıyo musun der bunda bişey yok . Kıskançlıktan bunlar

0|0
    0|0
  • Evet genelde böyle şeyler yaparlar malesef ama çok da çiddi bir şey değil tipik türk erkeği işte sinirin geçer üzme kendini şuda var ben bekarım karşıma bana ilgi gösteren biri çıktığında hoşlanıyım ya da hoşlanmayayım parmağına bakarım artık biz kadınlarda bu refleks olmuş

0|0
    0|0
  • yaş 18 mi

0|0
    0|0
  • :D Bi parmak yüzünden mi çıktı bütün bunlar :D Ne alemsiniz ya. :D Dur bakalım bir zamana bırak. Belki özler barışırsınız. :D

0|0
    0|0
    • barıştık ama bana karşı laf koyması uyuz edıyor benı

• Sen ona bulaşma. O ne derse desin cevaplama umursama. Zamanla umursamadığını görünce bırakır. Dua ette adet haline gelmesin. :)

• şüpheye düşürcek seyeler soyleme soylemendeki amaç ne. seni seviyorum onu dıceğini ah baaaayanlar düşünce

0|0
    0|0
  • ben sana ne yaptımda bana güzenmiyosun de tavrını koy bence.

0|0
    0|0
    • konu güven degıl onun uyuzluğu guvenle ılglı sorunumuz yok.

• evli ve mutlu değilsin. niye kendine bunu reva görüyorsun ki

0|0
    0|0
  • sn boşanma davasıda açarsın ağladıgın şeye bak ya galiba 18 yaşındasın ve yeni evledin çünkü bu evlenmiş olgun bayan davranışı değil. eşin haklımı oda değil drn kendini izah edemediğin için ağlamışsın ona kızdıgın için değil

0|0
    0|0
  • Sende durumu çok abartmışsın.

0|0
    0|0
    • zoruma gitti bana dıyor sendemı bakıosun ciddi ciddi hesap sorar gıbı.

• umarım öyledir cevap için tesekkur ederım :)

• ne demek :))

• Cok soğudum ne demek ya evlilik evcilik oyunu mu hep mutlu olacak değilsin unutma iyi günde kötü günde beraber olmaya söz verdiniz hatasını anlar bunları sorun etmeyin

0|2
    0|0
Yükleniyor...