Telefonumu genpa servise verdim fakat imei bilmiyorum?

Merhaba arkadaşlar ben iphone 4s kullancısıyım. Pazartesi günü garanti kapsamında telefonumu genpa teknik servise kargoladım. Durumunu öğrenmek için genpa teknik servisini arıyorum. Telefonunuzun durumunu öğrenmek için ime no veya sipariş no girin diyor. Salaklar sipariş no mu bilmiyorum nasıl gireyim.. Ne yapıcam? Müşteri hizmetlerinede bağlanamıyorum. Full sekreter konuşuyor. ?

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• faturası sizdedir mutlaka orada yazar

0|0
    0|0
    • Fatura serviste..

• eet arıyorum suan

• aynen dersin ya fatura felan içinde dersin. adım soyadım var her seyi yolladım de öyle saçmalık olmaz mutlaka çıkar isim soyisimden. ha bir not telefonun aynen gelir gelince faturanı mecbuir yollarlar ordan emailleri kontrol edersin telefgonunu değismemis olduğunu anlarsın. bazıları geçmiş olsun yazmış o kadar kolay değil takma kafana

Erkekler Ne Diyor 4

• Verdiğiniz servis size sipariş numarası dışında bir kağıt falan vermedi mi, bu yoksa isminizi almışlardır, canlı operatöre bağlanın isminizden baksınlar, koskoca telefon bir numara yok diye kaybolacak değil ya.

0|0
    0|0
    • İşte canlı bağlanmıyorum sekreter bağlamıyor ki .s

• Genpa'nın sitesinde bize ulaşın kısmı var, oradan mail yoluyla ulaşın, derdinizi anlatın oraya telefon numaranızı mailinizi bırakın, derdinizi anlatın onlar size ulaşsınlar.

• Telefonu aldığın kutunun icinde imei numarasi yazar. Eger bulamazsan geçmiş olsun

0|0
    1|0
  • telefonun kutusunda yazar. onu da mı verdin?

0|0
    0|0
    • Telefonun kutusuyla yolladım.

• Telefonu aldığın yerde faturası vardı oradan öğrenebilirsin gibi geliyor bana

0|0
    0|0
    • Faturayı da aldığım yer telefonum kutusunun içine koydu öyle kargoladık..

• eet aradım sekreter çıkıp duruyoşu anbaglandım sonunda onu bekliyorum :P

• olunca haber ver bende merak ettim acaba dediğim doğru çıkacak mı diye :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...