Hayat amacınız ne Yasama sebebiniz nedir ?

Dini acıdan cevap olarak sormuyorum arkadaslar kendınız ıcın yasama sebebınız nedır ?

Ben hayallerıme ulasmak ıcın yasarım kısaca

Buyuk hayallerımde vardır.Bır gun ülkemı teknolojık alanda en ıyı yere getırme ıstegı gıbı .

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• Benimde oldukça büyük hayallerim vardır.Bazıları imkansızda olsa ...

Mesela en büyük hayalim ünlü bir oyuncu olmak ve komedi dükkanında Tolga Çevik'le çalışmak

1|0
    0|0
    • bana gore sen ınandıktan sonra hıcbırsey ımkansız degıldır :)

• Şöyle açıklayayım içine kapanık bir insanım espriliyim ama önce oraya alışmam lazım hem içine kapanık olup hemde tiyatrocu olmak komedi programı yapmak imkansız gibi geliyo

Erkekler Ne Diyor 9

• valla ben mutluluk için yaşarım hayallerime ulaşsamd aulaşmasamda farketmez. Bu arada ne iş yapıyorsunki ülkeyi ileri teknoloji seviyesine getircen ?

0|0
    0|0
    • bılgısayar uzerıne okudum lısede sımdıde unıversıteye hazırlanmaktaym ve bılgısayar muhendıslıgı ıstııyorum sonrasındada mekatronık muhendıslıgı okumak amacım bu yuzden yapabılecegıme ınanıyorum az ya da cok

• aslında her iş erbabı aynıdır. Bilgisayarcılara özgü birşey değil bu. Gençen ve hevesin varken yapabildiğin herşeyi yap. Bundan on sene sonra bir bebeğin olduğunda ulan bırak şimdi bebeği falan dur ben program yazim demiceksin emin ol :D

• Tamam sagol :) Yanı zaten o gırerse araya karıyer falan kalmazda :D

• İnsanın istekleri ve hayattan beklentileri hiç bitmez, ve bede sebeplerimin hepsini gerçekleştirdim ama yeni sebeplerim var... Bu böyle devam edecek...

1|0
    0|0
  • Ben hep harleyle dünya turu yapmak istemişimdim.

1|0
    0|0
  • dünyayı gezmek istiyorum.

1|0
    0|0
  • , Başta ailem için yaşıyorum . Ayrıca başarılı bir iş adamı olmak isterim , şimdi başladım bişeylere bakalım .

0|0
    0|0
  • Bende niye yasadigimi bilmiyom yani yaptigim bisey yok kendime katki saglayacak biseyde yapmiyorum hayallerin var mi dersen var ama ulasmak icin hic bisey düşünmüyorum boyle su gibi akiyor yani nerden yol bulursa.

0|0
    0|0
  • elektrik mühendisi olmak.

kendime babasının oğlu dedirtmek.

ülkeye faydalı olmak.

iyi bir yuva kurmak.

ws ws...

0|0
    0|0
  • aa ayni ben.bwnde ulkemi.dunyada en guclu ulke olmasini istiyorum

0|0
    0|0
  • Artık amacım yok ...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Sevdiklerimin hala yaşıyor olması beni buraya bağlayan en büyük sebeplerden biri.

+

İyi bi' kariyer hedefliyorum kendime. Gerçekleşmeden ölmeye pek niyetim yok.

1|0
    0|0
Yükleniyor...