Sevgi ile unutmak arasındaki bağınız ?

link bakıyorumda ne çok merhametine diyen var bu şarkı da sizlere gelsin. Çıkmazlara girsekte hayatın oyunları bizim için sevmekte unutmakta unutamamakta. unutmak için sevmiyoruz ama çogu zaman unutmak zorunda kalıyoruz. sevmek unutmaktan kolay aslında öyle olmamalı kaç gönül soldu bu deryalarda şu deryalardaki kimlerin aşkı kimlerin bu kaybolmuş olanlar. öyle sevdikki unutamadık bile sonra bir bakmışssın ki ya denizdeki yılana sarılmışssın ya da ebedi sürecek sevgine. hem sever hem nefret ederiz unutmak da taş gibi yapıyor bizi çünkü duygusuzlaşıyoruz git gide dostlar değermi hiç biri için aşka sevgiye küsmeye yapmayın oysa insan ne kadar duygu yüklerse kendine o kadar insandır sadece bazen arınmak gerekir küsülmez. unutmak ile sevgi araısındaki bağ bize bağlı olmalı Sevgi kontrol edilmiyor ve bunun için gül ve diken gibi kontrol edilseydi o zaman zaten kolay unuturduk çünkü kimseyi unutamayacağımız kadar sevmezdik ve bu gül gibi güzel olmaktan çıkardı dikenide canımızı okadar yakmazdı.

Güncellemeler:
ee anlatın bakalım nasıl bir bağınız var
yokmu yorumu olan

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 1

• Unutamadım Unutamadım ne olur anla beni..

Hiç mi özlemedin Allahsız o günleri ya öff dertlendim..

link

0|0
    0|0
Yükleniyor...