Bedenimi parayla satın alamazlar.

Bir arkadaşın verdiği cevapta vardı bu. O zaman düşündüm bedava olarak sunulan bir şeyi neden parayla satın alsınlar ki? Özellikle yazın giyilen mini şortlar, askılılar varken. Yanlış anlamayın rencide etmek için söylemiyorum bunları. Cinsel obje olarak görülmek istemediğimiz halde neden insanlara cinsellik düşündürecek şekilde giyiniyoruz bunu sorguluyorum sadece. Peki sizin görüşünüz nedir?

0|0
6|16

En İyi Erkek Görüşü

• Kızlar istediği gibi giyinebilir.Onlar hakkında yanlış düşünen erkek yanlıştır.Kendi vücudunu ve fikirlerini yönlendirip,yönetemeyen erkeği bırak insan olmaz.Hislerini ve duygularını kontrol edebilirsen hiçbir problem kalmıyor.Benim cinsellik düşündüğüm en son şey oluyor genelde.O yüzden genelleme yapmamak lazım.

Peace ^^ sister.

1|0
    0|1
    • Anlıyorum erkekler kendilerine sahip oldukları sürece sorun olmaz şeklinde düşünüyorsun. Ben de iki tarafın birden üzerine düşeni yapması gerektiğini düşünüyorum.

• Anlayışın için sağol

• Ben teşekkür ederim :) Bol şans ^^

Erkekler Ne Diyor 15

• Benim düşüncem çok eleştirici alacağın..

0|0
    0|0
    • Eleştiren insan düşünen insandır böyle insanlarla bir konuyu tartışabilmek beni mutlu eder :)

• belki de o ilgiyi bedava alıyordur.ya da biraz gösteriş biraz ilgi olan bir takastır.ben sana bakıyorum diye sen mi saklanmalısın ben mi bakmamalıyım?

0|0
    0|0
    • Eğer ince düşünen biriyse saklanmaz ama insanları özellikle tahrik edecek unsurlardan kaçınırdı ve kendi bakışlarını da o şekilde yönlendirirdi. Tabi bunu yapabilmek çok zor

• Niyetler kalpler kararmasaymı keşke

kadına bakıyosun kadınının sorumluluklarını yerine getirmiyor

erkege bakıyosun erkegin sorumluluklarını yerine getirmiyor

bi yerde kopukluk oluyor ve olmaması gereken hadiseler oluyor

istisnalar hariç geneli bu durumda

0|0
    0|0
  • benim bedenimde satılık değil bedava dattebayo sdafsdfdsf :D

0|0
    0|0
  • Muğla da gel de pantolon giy bakalım. Valla yapış yapış olur her tarafın. Bizim buralarda herkes sıcaktan dolayı öyle giyiniyor. Kapri bile sıkıyor beni.

0|0
    0|0
  • kadın mahrem yerlerini örtmelidir öyle açıp açıp gezenlerde erkekleri boşuna suçlamasın bence öyle abartılı giyinenlerin birçoğu sırf dikkat ve ilgi çekmek ego tatmin etmek için yapıyolar benim şahsi düşüncem budur

0|1
    0|0
  • Çünkü öyle giyinmezseniz diğer kızların yanında ezik durursunuz kaba tabirle ondan bence... Kızlar arasında gizli bir yarış var aslında

0|0
    0|0
    • Desene vücutların yarışı. Aklın ve kalbin bedenin gerisinde kalması ne acı

• Kendim uyanmadan diğerlerini uyandıramam. Ayrıca insanları uyanmaya zorlayamam da. Ama onların en azından bu konuyu düşünmelerini sağlayabilirim. Ve toplum kendi kararını verir.

• Aynen öyle bilinçli olup diğerlerini de uyandırmalıyız

• Cinsel obje olarak görülmemek istemenize rağmen neden kendinizi hediye paketi gibi kocalarınıza sunmaya çalışıyorsunuz peki?

0|0
    0|0
  • Bayan haklı...

0|0
    0|0
  • Sorunuzu tam anlamadım Hinata-sama :/

0|0
    0|0
    • Kızlar olarak giyimimize biraz daha özen göstermemiz gerektiğiyle alakalı bir soru sordum unhappy-kun

• Sürekli unhappy dersen unhappy olursun. Bu yüzden sana happy-kun dedim belki happy olursun diye. Tekrardan iyi geceler happy-kun :)

• Benim mutluluğum gitti maalesef :/ mutlu olduğum zaman bile çok sürmüyor geçici oluyor :/ Ama teşekkür ederim Hinata-sama. Sizi de daha fazla tutup rahatsız etmeyim size de iyi geceler Hinata-sama.

• ben bodrumda yaşıyom burada südyensiz sahilde yatanlara bile bakmıyorum gözüm doymuş artyık hiçte etkilenmiyorum

0|0
    0|0
  • belki erkek gibi düşünüyorlar

0|0
    0|0
  • Bedenimi satın alabilirsiniz ama ruhum daha pahalı <9

cayırt

0|0
    0|0
  • ne saçma soru bu ...? mini etek giymeyi parayla ilişkilendiriyorsunnn... sorduğun soru soru değil senin gibi salağı 10 tl ye 100 liralık otele götürürüm...salaksın diyede otelin kapısından içerii sokmammm

0|0
    0|0
    • Otelin kapısından içeri sokmadığın için sana minnettar olurum.

• senden özür diliyoumm...anlamsız bir soru sormuşsun ...mini şort giyen bir insanı veya başka birini parayla ilişkilendirmen ilginçç...mini şort görmek için para veren insanlar mı var hayırr...geenel eve gider çırılçıplak görür işini bitirir çıkar...mini şort için veya askılı içinn para veren insanlar mı var ...verilen cevaplar ya sana yazmak için yazda çoğu makara yapmışş...soruyu anlamadım kiii zatenn... ama ilk baştada sölediğim gib özr diliorumm kusura bakma

• Özür dilediğin için teşekkür ederim sanırım soruda ne demek istediğimi tam olarak anlatamadım.

• bi kadının memesi güzelse bunu saklamak istemezki göstermek ister benim kollarım kaslı oldumu ben saklamak istememki göstermek isterim ama bunu cinsellikle bağdaştırmak yalnış oluş düşünceyim çünkü ben cinsellik için değil güzel oldğu için gösteriyorum

0|0
    0|0
    • Evet insan olarak ister istemez güzel olanı sergileme ihtiyacı duyuyoruz ben bu sergilemenin biraz daha dikkatli ve insanların dikkatini kötü yönde çekmeyecek şekilde yapılmasının taraftarıyım. Bazen cinsellik amacı gütmeden yaptığımız bazı hareketlerin karşı cinste cinsellik düşüncesini uyandırıyor ve bu olumsuz sonuçlara neden olabiliyor.

• evet haklısınız pek çok kadın kötü niyetle olmasada arkadaş niyetinde davranıyor ama bu karşı tarafca yalnış algılanabiliyor kadınların bu yönde hassas olmaları gerekir bir diğer güzelliğimizi tabiki sergilemeliyiz ama şu varki dekolte meme bunlar açıldığında ilk etapta cinsellik olarak karşı tarafa yönlenebilir ancak bir süre sonra meme artık elimiz ayağımız gibi sıradan bir şeymiş gibi gelir buda cinselliği yok eder ama tabika abaza ya da cinselliğe düşken biriyseniz bu çok zor

• Ben de sizin gibi düşünüyorum.

Kızlar Ne Diyor 6

• Askılı giyinmek cinsel obje olmak değildir.

1|0
    0|1
    • Bu sadece bir örnekti tam olarak erkek gözünden bakamadığım için onları tam olarak nelerin etkilyebileceğini düşünemedim farklı algılamana sebep olduğum için özür dilerim.

• kesinlikle katiliyorum sana. sayet ki bazilari giymeyeni de cinsel obje olarak goruyor bazen. ama bence sadece kadin suclu degil erkekte de suc var. erkeklerde gozlerini kapatmayi bilmeli.

1|0
    0|1
  • bana göre cinsellik değil, eğer fizik düzgünse estetik zevk verecek şeyler bunlar sanat eserleri gibi.

1|0
    0|1
    • Evet düzgün ve uyumlu giyim insanda estetik zevk uyandırır benim bahsetmek istediğim aşırıya kaçıp bu durumu insanların odaklanmalarını etkileyen, tahrik unsuru haline gelenler.

• taciz eden onlarsa dikkat etmesi gerekende onlar kimse kimsenin özgürlüğünü sınırlayamaz, barbar değilse.

• Dediklerinin haklılık payı var ama şuanki yaşadığımız dünyada insanlar kendilerine hakim olamıyorlar ne kızlar ne de erkekler. Böyle bir durumda iki tarafında buna uygun davranması işleri daha da kolaylaştırır. Eğer onlar dikkat etmiyor diye biz de dikkat etmezsek durum daha da kötü bir hal alır. İşin kötü tarafıysa erkeklerden daha kırılgan bir yapıya sahip olmamız laf atma, hakaret etme, taciz gibi durumlarda en çok incinen taraf biz oluyoruz.

• insanların bakıs acısına gorede degişiyor bu kimisine gore diz altına giyilen bir etekde gorunen bacaklar bile cinsel obje olarak algılanıyor kimiside yanından gecen mini etekli kıza donup bakmıyor sadece kadın olması cinsel obje olması icin yeterli ya bazılarına

1|0
    0|1
    • Evet bu noktada erkeklerin kendilerine ne kadar hakim olabildikleri de önemli

• Cidden soruların güzelmiş :) Tahrik edecek şeylerden kaçınmalı.

0|0
    0|0
  • Kendini beğendirme çabasi bence. Baska bir sey degil.

0|0
    0|0
Yükleniyor...