Gün çıkartacak olsanız bu gün ne gün'ü olurdu ?

Anneler, babalar, sevgililer falanlar filanlar... Siz ! bir gün çıkartcak olsanız ve dünya çapında yaygınlaşıp uygulanacağını bilseniz, bugün ne gün'ü olurdu ?

0|0
17|12

En İyi Kız Görüşü

• var zaten benim kankalarımla çıkardığım bir gün :D

her kez evinden bişeyler yapıp getiriyo ( kısır,börek,pasta vs) evde toplanıyoruz müzik felan açıp yiryoruz :D bide menü karti yapıyoruz sdfghjk günümüzün ismi de şu 'YEMEDE YANINDA YAT GÜNÜ ' asadafsa

-Çiku.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• İnsanlık günü. Boş olurdu ya neyse. Şimdi bile kendimizi insan olarak nitelendiriyoruz. O yüzden kitap okuma olsun bari. :D

0|0
    0|0
  • Yardımlaşma günü çıkartırdım herkes 1 günlüğüne bile olsa birbirine yardım ederdi. Sevgililer günü çok gereksiz onu çıkartırdım

0|0
    1|0
  • İtiraf günü olsun herkes birisinden sakladığı bir gerçeği itiraf etsin herkes rahatlasın :) kan çıkabilir tabi

0|0
    0|0
  • Bana 1 milyon dolar verin günü :))) saçma oldu herhalde daha düzgünü ne istersen onu yap günü bu daha iyi galiba :S

0|0
    0|0
  • Sevgililer günü yaklaştı. Herkes yalnız gireceğim deyip duruyor. Dünya Yalnızlar Günü olsun bari :)

0|0
    0|0
  • Mor günü.

0|0
    0|0
  • Uyku gûnu herkes uyusun.kimse ise gitmesin.

0|0
    0|0
  • Üşentesi. Bugün hiçbir şey yapılmazdı. Biz de oturup kalırdık. Çok da hoş.

0|0
    0|0
  • Kitap okuma günü

Okuyun len cahiller

0|0
    0|0
  • Tavsanbokunu Anma Günü

0|0
    1|0
  • bence su hanı yardma muhtaç ınsanlar varya onların bır gunu olurdu... belkı de vardır bılemıyorum .

0|0
    0|0
  • yanlızlar günü :D

0|0
    0|0
  • Hoşgörü günü. Malum yok insanlarda bu ne yazık ki.

0|0
    0|0
  • agresif olma günü

0|0
    0|0
  • Savasma sevis günü :))))) :D

0|1
    0|0
  • ben tek siz hepiniz günü :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• 10 ekim dünya ruh sağlığı günü. Herkes kafayı yemiş çok gereksiz bir gün :D

0|0
    0|0
  • Eli nasır tutanlara zımpara festivali

0|1
    0|0
    • Olm bu rio festivalini sollamazsa uzaya cenabet giden ilk astronot olayım

• Mesele yine boka sarıyor :))

Kanka nasil yapalım su festival isini

Öyle bir kareografi yapmalıyızkı riodaki o sambaci karılar kosa kosa bize gelmeli :))

• Olm biz markayız

Yakinda millet bizi. Sorumuzda yorum yapın diye teklif göndercek :))

Sikinri yok:))

• herkesin 1 kisiyle tanisip eglenip cosacagi ve her seyin o gunde kalacagi 1 gun. Yani bir kizla tanis takil eglen asik ol ya da ne biliyim isste sonra o gun bittikten sonra bir daha hic gorusme cok zevkli olurdu. Bunu hemen cinsellige cekmeyin

0|0
    0|0
  • Sevişmeyi öğrendiğim gün ^^^^ adasdasfa

0|0
    0|0
  • işsizler günü.

0|0
    0|0
  • Kocalar günü yiihuuuu :D

0|0
    0|0
  • trip atamama günü. senede bir gün de olsa trip yemeyelim.

0|0
    0|0
  • Dünya mastürbatörler günü

MASTDER

0_0

0|1
    0|0
    • MASTDER'e izninle Gençlik kolları başkanı olmak isterim abi. Gençlik elleri(!) başkanlığı da olur :)))

• abi bugüne kadar boka saran hiç bir muhabbeti döndüremedik biz.istediğin kadar festival deyip kurtarmaya çalışsak da bok oldu bir kere muhabbet :)) soran kardeş de kovacak zaten bizi :)))

• abi iki gündür özellikle de soran kızlardan ''zühtürün gidin la dingiller başka yerde konuşun'' lafını duymaktan gına geldi bana.bi şok daha geçirmeye dayanamam ben :)))

• Dünya Gökhanos Günü..

0|0
    1|0
  • bize hergün osbir !

0|0
    0|0
  • salırtesi

0|0
    0|0
  • Ceza almama günü o gün ne yaparsan hiç bir şekilde ceza almamanı sağlıyan bir gün

0|0
    0|0
Yükleniyor...