Yumruk ve hız taktikleri ??

Yumrukları nasıl çok hızlı ve çelik gibi yaparız ? kum torbası diye duydum yanlış mıdır ?

0|0
4|6

En İyi Kız Görüşü

• Iste onu benim askimdan ogrenceksin... bana ogretti sagolsun bir yumruk atiyom 5 dk sizlaniyor:P Sonra diyom hicc kizma askim sen ogrettin:P Simdi acaip yapiyom:P

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• önemli olan doğru yere atabilmek

0|2
    0|0
  • kum torbasıyla hızı dumbell fly ve triceps çalışarakta sertliği ayarlıyabilirsin

0|0
    0|0
  • Kick boks olur mesela

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• yumruk hızını kum torbasıyla ayarlıyamazsın. kum torbasıyla yumrum kombinasyonlarını ayarlıyabilirsin.

yumruk hızını gölge boksu yaparak geliştirebilirsin, birde gölge boksu yaparken eline 5'er kiloluk dambılar al öyle gölge boksu yap. bu sayede dambılleri elinden bırakınca kolların acayip hafifliyicek ve çok daha hızlı olucaksın.

0|0
    0|0
  • hızlı bir yumruk atmak için elini sıkmamalısın yumruk atarken ve özel savunma eğitimleri alman kas geliştirmen lazım , sadece yumrukla birini bitiremezsin , hem teknik hemde güçlü olmalısın ayrıca nefesinde sağlam olmalı yoksa 3 dk sonra nefesin kesilir kavga edemez hale gelirsin

0|0
    0|0
    • Bende onu diyorum karsi tarafa zarar vercen

• karşı tarafa zarar vermek için nefesinin kuvvetli olması lazım öncelikle sadece kol kuvveti yeterli değil

• Attığın yumruğu belinden kuvvet alarak atıcaksın.

Hız içinse kas hafıza lazım.

Günde en az 1000 yumruk atarak. Kas hafızası oluşacak.

0|0
    0|0
  • tamamen yanlış bir bilgi lapalara wurman lazım lakin kum torbası büyük oldugundan dövüş esnasında o kadar iri bir rakip gelemeyeceğinden nokta atışı yapamazsın ve belden vurman alzım eskivleri de düzgün yaparak

0|0
    0|0
  • kum torbasına vurma teknikleri kum torbasına vururken sinir oldun bir kisinin yuzune attını dusun o yumrugu tekmeyide o kisinin zayıf yerlerine vurdunu dusun o seni hızlı yapıcak.

0|0
    0|0
  • Biraz sinirlen ağzına bile edersin adamin

0|0
    0|2
Yükleniyor...