AKP medya araclığıyla koyunları nasıl güder?

Haber sitelerinde pek göremiyorum bu ses kayıtlarını, görmeyen de kalmasın istiyorum:)

Tayyip erdoğan'ın, habertürke talimatı için: link

Tayyip erdoğan'nın emriyle, Fatih Altaylı'nın Anket sonuçlarını manipüle etmesi için: link

Atv'nin satın alınması için para yardımında bulunan işadamlarına 3. havaalanı ihalesinin verilmesini izlemek için: link

Haksızlık karşısında susuyorsanız, koyunlaşıyorsunuz demektir.

0|0
1|5

En İyi Kız Görüşü

• hala daha haklı tarafını bulmaya calısmak neyin nesi zaten ben sacmaladıgını dusundugum ilk anda detsekligim partiden vazgectim insanlarda bu neyin inatcılıgı ortada bir yanlıs varsa bunu yapan sizin desteklediginiz insanlarsa bile kabul etmek gerekmezmi

1|2
    0|4
    • Boşuna "koyun" demiyorlar.

• koru korune birseye itaat etmek kotu olsa gerek hic yasamıycak olmaktan mutluluk duyuyorum:))

• o inatcilik ba$ka $eyin inatciligi ya cok saf cok koyunlar,yada bilmem daha kimin ne KILI olmayi istiyorlar^^ tövbe ha$a Allahin vasiflari onda var diyorlar,peygamber gibi görüyorlar bazilarida(tövbe tövbe..) Buna $irk ko$mak denir,bunlarin dini ba$ka din,bizim bildigimiz peygamberimizden(s.a.v.) gelen Islam degil!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 5

• AKP karşıtı siyaset ve sermaye büyük medya ile kendi koyunlarını 90 yıldır nasıl güdüyorsa; AKP de kendi koyunlarını aynı yöntemle güdüyor. Sonuçta bu yöntemi onlar keşfetmedi. Ayrıca, bir iş yapılacaksa o iş illaki bir müteahhide verilecek ve her iktidarın kendi yakınına vermesi doğaldır. 90 yıl sustunuz da şimdi mi aklınız başınıza geldi. Pastanın büyük dilimini Koç veya Sabancı almadı diye niye ciyaklıyorsunuz? Eğer 3.Köprü veya Hava Limanı ihalesi Türkiyeyi 50 yıldır sömüren kökü dışarıdaki holdinglere verilseydi bu kadar sesinizçıkar mıydı acaba? Mesela 1. ve 2. Köprüyü kim yaptı? Diğer havalimanlarını kim yaptı bir bakın? Türkiyenin kalkınmasını istemeyen vatan hainlerinin dalkavukluğunu yapan ne kadar ahmak varmış içimizde?

0|1
    0|1
  • biz koyun güdmesini de iyi biliriz.

1|2
    0|2
  • evet karde$im benimde haberim var hepsinden.

takip ediyoruz her$eyi.

lakap beyinsiz yapmi$sin ama ben kutlarim seni!^^

1|1
    0|4
    • İşte herkes keşke sizin kadar bilinçli olup takip edebilse. Hala sesini benzetemedim diyenler var.

• biliyorum karde$im hepsi gecicek in$allah,halkimiz uyaniyor!.

• başbakanın sesine benzetemedim :) aziz yıldırıma benzettim biraz. oda yapmış olabilir yani sana göre :)

0|2
    1|1
    • Bunlar Hakim kararıyla dinlenmiş olan ses kayıtları..

• Sana katıldığım nokta, muhalefetin yetersizliğidir.

• bi adam belediye başkanı olabilmek için 150 bin harcar. sen belediye başkanı olsan evini satmak zorundasın. altındada güzel bir araban olması lazım. 60 milyarda ordan harcarsınki belediye başkanı olma ihtimalin yine şansa kalıyor. en az 200 bin harcarsın. buda demek oluyorki. dürüst bir adam bu kadar parayı bulamaz. en alttaki düzenin değiştirilmesi için çaba harcarsan. daha çok dürüst insan siyasete girer. yani dürüstsen siyasette ezerler.

• chp nin 90 yıldır yapılan sistemi artık akp kullanıyor

bunda bişi yok

eger bir koyun arıyorsan

zaten bir koyunsundur

0|1
    0|0
Yükleniyor...