Arkadaslar size bir sorum olcak

boyum 1.86, kilom 83. sizce ideal mi yoksa zayiflamali miyim? haftanin 4 gunu sporda 45 dakika kardiyo hareketleri yapiyorum. ve agirlik falanda calisiyorum. bazilari idealsin diyo ama hem yaz da yaklasiyo, gobegimde yag cok oldugu icin bundan rahatsizim. bundan nasil kurtulabilirim?

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• çeşit çeşit karın hareketi var onları yap acıyı hisset sonucu göreceksin göğüs felanda çalış karın yoksa kurtarıcı kastır :D

0|1
    0|0
    • 2 hafta sonra onlarada siki bir sekilde baslicam:D

• kas yaparak zayiflamam mumkun degilmi :D ikisi birlikte? :D

• mümkün işte çok yağlı beslenme sana tavsiyem karbonhidrat değeri düşük protein tozu al onu kullan

Kızlar Ne Diyor 2

• önemli olan boy kilo oranın değil önemli olan kas yağ oranın

0|1
    0|0
  • Bence 5 kg verirsen daha iyi olursun göbeğini eritmen de şart sadece bölgesel zayıflama olmayacağı için zayıflamalısın cardio+diyetle

0|0
    0|0
    • diyet yapamam :D agirlik calistigim icin diyet yapmam imkansiz :D eger diyet yaparsam agirlik kaldiramam :D kardiyo'ya devam ediyorumşu anzaten onda sikinti yok :D bakalim 1 hafta sonra tekrar spor salonunda test'e giricem sonuclara gore hoca biseyler yapar :D

• İyi de yağlı ya da ekmekli beslenmen kas yapmanda bir yararı yok ki

• evet amam kilomu korumaya ozen gostermem gerekiyo :D

Erkekler Ne Diyor 3

• ıyısın bence cok ıdeal en kotu ıhtımal ıcıne takılıyorsa 3 kilo ver

0|1
    0|0
    • 4 ayda 12 kilo verdim herkes sasirdi yani nasil kilo verdin dediler, sporla falan dedim. tek sorunum gobegimdeki yaglarin gitmemesi

• ekmek kesinlikle yemiyorum biraktim. kola falanda icmiyorum.. tavsiyeni dinlicem kardesim cok sagol. yaza kadar yaglari kasa cevirmeye calisicam bol bol mekik cekerek

• adamın dıbısın kardesim hadi eyvallah

• kas yap dostum kas o boya kas yakısır kılon ideal hemen protein tozunu cek yap kasları :)

0|1
    0|0
    • calisiyorum ancak 2 ay sikilasma donemim vardi, kaldi2 hafta :D ondan sonra bir toz alip hemen baslicam kas yapmaya :D whey protein tozu kullanmayi dusunuyorum arastirdim en iyisi buymus :D

• yaza kadar kaslar biraz belirginlessin yeter benim icin :D ekliyorum ozelden konusalim soracak sorularim var valla

• 187 boy 97 kilo yıllardır vüvut çalışıyorum yağsız 97 kilo 44 cm de kol

0|0
    0|0
    • benimki daha 5 ay oldu ya :D 78-79 kiloya inip oyle baslamayi dusunuyorum :D

Yükleniyor...