Terazi kızları sizden kötü kız cinsi yok farkında mısınız?

Tövbe abi bu ney ya terazi kızı böyle mi olurmuş kendini bir b ok zannediyorlar. Burunları havada ulan ölün lan siz siz nasıl kızsınız ne sağınız belli ne solunuz g ötünüz ayrı kafanız ayrı oynuyor Allah düşmanımı bile yakın etmesin bu ney lan.

0|0
9|3

En İyi Kız Görüşü

• Dengesiz olurlar genelde çabuk sinirlenir bağırır çağırır ama cabuk durulurlar ilişkilerde sadik ve dürüst olur cok suphecidir kolay guvenmez karsisindakine simartilmayi romantizmi cok sever yarım saat ilgisiz biraksan sana trip atar kaba erkek istemezler ben boyleyim bir terazi olarak seninkini bilemiycem

0|0
    0|0
    • Peki bu terazi kızların kalbini kazanmak için veya onu sevdiğimi ona ispat edebilmek için ne yapmam lazım. Yeteri kadar yakışıklıyım tipim falanda iyi yani. Ama bu kız sevgilisiyle arası iiyi değil ve yeni yeni ayrıldılar ben bu kıza sevdiğimi falan söyledim ama bir türlü bu kızı etkileyemedim veya bana öyle geliyor. Ne yapmam lazımki bu kız bana aşık olsun beni sevsin. Çok karmaşık bir kız birgün umut veriyor ikinci gün tekmeliyor.

• Teşekkür ederim. Sevgilisiyle yine barışmışlar galiba ama :(

Yine ben peşinden koşsam onu etkilerim değilmi

• Teşekkür ederim. Sevgilisi varken imkansiz.sadik bir burctur sevgilsine sadik kalır ayrilsa sansin.vardi

Kızlar Ne Diyor 8

• Hade oradan

0|1
    0|0
  • Ama bu derece ağzı bozuk bir insana düzgün bir kızın gelmesi çok anormal olurdu.

0|1
    0|0
    • Ben böyle değilim ama beni deli etti o kız. Yav varya YUUUH diyorum başka birşey demiyorum.

• Karakterimin değiştiiği falan yok sadece az önce yine bir sorun yaşadım ve aşırı derecede sinirlendim ve buraya yazmak istedim. Mesela şimdi sinirim geçti yani sorun yok.

• eski erkek arkadaşım teraziydi yemin ederim varya dünyanın merkezinde bir tek kendisi var sanıyodu demek ki kızlarıda böyleymiş :D

0|0
    0|0
    • Hay ağzına kurban olayım ben senin. Yav öldürdü bu kız beni bu ney ya. Aynen öyle tek kendi var kendini beğenmiş. Ne sevdiği belli ne sevmediği birgün başka yarın başka konuşuyor. Oy derken oynaşım diyor ertesi gün bir başka diyor ömrümden ömür gitti dinime kitabıma :)

• kurtul gitsin valla ömür törpüsü oluyorlar

• Sakin ol gızlı .

0|0
    0|0
  • Sana bozuk olani denk gelmis. Bende teraziyim ama öyle degilim

0|0
    0|0
    • Ya kurban olayım sana soruyorum. Sen sevmediğin halde neden bir insanla konuşursun veya birgün yüz verip ertesi gün azarlarmısın.

Kız bana umut veriyordu ama bir türlü kabul etmiyordu. Yav arkadaş niye umut veriyon niye kabul etmiyon. İllallah çektim şerefsizim.

• Madem oyle cikar onu hayatindan konusma bidaha

• Terazi lastik cimnastik :)

0|0
    0|0
  • Hiç terazi bir arkadaşım olmadığı için bilemedim :)

0|0
    0|0
  • Sağol

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Bozuk teraziye denk gelmişsin genelde dengeli olurlar xD

0|0
    0|0
    • s ikim onların dengesini arkadaş verem etti beni la.

• Hepsi ole degildr vardir iyiler

0|0
    0|0
  • yanlış biliyorsun

0|0
    0|0
Yükleniyor...