Erkek arkadaşınız hediye almayı sevmiyorum derse ne düşünürsünüz?

1.5 yıllık ılıskınızde sıze hıcbırözel gunde hedıye almamıs bır kez sevgılıler gununde hedıye almıs erkek arkadasınız size hediye almayı sevmiyorum derse ne dusunursunuz?

0|0
12|11

En İyi Kız Görüşü

• Cimri oldugunu düşünürüm.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• dusunecek pek bısey yok aslında onemlı deıl dersınızı sızde almazsınız bu duygudanda mahrum olursunuz yazık olur ama sevgı boyle bısey ıste

0|0
    0|0
  • Ne önemi var .

0|0
    0|0
  • Odun.

0|0
    0|0
  • hediye alınca bitanedir paşadır kraldır, almıyo diye vurun yerden yere ölemii..?

ne para gözsünüz yav, biride desinki yanımda olması yeter bana, yuh yani kızlar yuhh.

0|0
    0|0
  • Almasın güzel kardeşim almasın. Hepsi kapitalizm'in para koparma günleri. Doğum gününde alırsam o gün alırım başkada almam. Kim ne derse desin .

0|0
    0|0
  • ODUN!

0|0
    0|0
  • erkek arkadaşının hediye almayı sevmediğini düşünürüm

0|1
    0|0
    • Aynı şeyi ben yazacaktım yazan var mı diye bakayım dedim :) Bence de abartmaya gerek yok :)

• neden diye irdelerdim.

0|0
    0|0
  • terk ederim. hediye almayan hanzo ile ne yaşayabilirim ki.

0|0
    0|0
  • Doğal yani hangi erkek sever çok nadir seven vardır.

0|0
    0|0
  • kadınlar.. sadece dünyevi varlıkları severler gerisi hikaye..

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 11

• böyle şeylere hediyelere flan önem vermediğini düşünürüm

0|0
    0|0
  • hediye almıyorsa yapcak birşey yok karakter meselesi bir insana zorla birşey yaptıramazsın ki yaptırsan bile bunun bi anlamı kalmaz. bu yüzden dürüst olup bunu bana söyleyebildiği için ve hediye yerine sadece kutladığı için anlayışlı olurdum. çünkü kutlamayabilirdi de. dolu tarafından bakmak lazım..

0|0
    0|0
  • O biraz tehlikeli. Iliskide gelecek goren erkek hediye alir mutlaka. Yildonumu yada dogumgununde. Sevgilililer gununu gectim cunku gereksiz.

0|0
    0|0
  • odun adam :p

0|0
    0|0
  • herkese karşı böyleyse yapısı bu derim ama başkalarına yapıp da bana yapmıyorsa rahatsız olurum ve hediye aldırana kadar başının etini yerim :)

0|0
    0|0
  • of sirf hediyeden gitmior sohbet in ce olmak lazim ya dusuncesiz dige dusunurum

0|0
    0|0
  • sorun olmaz bıseyde dusunmem

0|0
    0|0
  • tasarufflu davranmak eylemini g.tünden anlamistir :D cimri

0|0
    0|0
  • bi "odun" da benden..

0|0
    0|1
  • evet erkek arkdaşların dediği gibi ODUNN