Onu elde etmek için nasıl bir tavır almalıyım?

Şimdi arkadaşlar 3 ay once başka bir okuldan başka bir okula nakil oldum orda bir kızdan hoşlandım kızın hafif gülümsemeleri hiç yüzünden eksik olmuyordu twitterimdeki twitleri karıştırması fotograflarıma bakması bana sabrı sarıoğluna benzetip ufak gülümsemeler sergilemesi , bu arkaadas 4 gün önce dogum günüymüş daha pek samimi olamadıgımızdan telefon numarasını bıle bılmezken faceden ekleyip dogum gününü kutladım fakat kız mesajımı gördü cevap vermedi ne yapmam gerekir haliyle 2gün sonra okullar açılıyor kıza karşı nasıl bir tavır alıyım onu elde etmek ıcın?

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• bak öncelikle görüp cevap vermemiş hala çok yakın davranırsan yapışkan olduğunu düşünür yani ben öyle düşünürdüm sonra o ne havalar be ! bir mesaja cevap vermeyecek kadar kendini beğenmiş bir kızı sevmen de çok sağlıklı değil sonra ..kız sana ilgili gibi davranıyor dediğine göre ama sadece oynamış da olabilir senle yaparlar arada kızlar :D sn biraz uzak dur en iyisi :D

0|0
    0|0
    • zeynep aslında mantıklı birşey diyorsun bana mesaj yoluyla face *twitter link bırakırmısın 1*2 soru sormak ıstıyorum , tam sevdigim kızı arattırdın kendınde oda öyle düşünüyor sanırım

• senın fıkırlerın önemliydi neyse teşekkürler yorumun ıcın

Kızlar Ne Diyor 1

• Küçük hediye al ver ama hediyeyi vermeden önce doğum günün kutlu olsun aslında face en de kutladım cevap vermedin bir dehediyemi verirken kutlamak istetdim de oda eğer sevinirse falan hediyeyi ver ve çıkma teklifi et bence

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Elde etmek isteyebilirsin ama bu düşünceyle hareket etme. Sosyal iletişim yeteneklerini geliştir ve çekici bir erkek olduğunu anlamasını sağla. Bunun için ayrıntılı bilgiyi şu linkten bulabilirsin. link

0|0
    0|0
Yükleniyor...