Sadece kendinizi düşünerek mi hareket edersiniz yoksa başkalarını da düşünür müsünüz?

Sadece kendinizi düşünerek mi hareket edersiniz yoksa başkalarını da düşünür müsünüz?

0|0
410

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 9

• her gün bir hamle yapma kuralı olan ve yıllardır oynadığım satranç maçındaki bir sonraki hamlemi düşünürüm.. ben dahil kimse umrumda olmaz, herkes her bku biliyo zaten aklınca..

1|0
    1|0
  • Kendimden daha çok insanları düşünerek hareket ediyorum galiba çok büyük yanlış yapıyorum.

1|0
    0|0
  • kendimi düşündüğümden çok karşı tarafı düşünürüm kendine iyi bak beni düşünme su akar yolunu bulu misali

1|0
    0|0
  • baskalarınıda duusnurum helekı bısey oldumu kendımı onun yerıne koyarım ve yasadıgı seyı hayal ederım

1|0
    0|0
  • Empati önceliğimdir ilişkilerimde

1|0
    0|0
  • Önceden kendimi düşünerek hareket ederdim.Daha sonra uyarıldım.Dönüp davranışlarıma baktım ve kendimi düzeltmeye karar verdim.Böyle daha iyi olduğunu düşünüyorum.

1|0
    0|0
  • kendimi düşünmem hiç buda benim saflığım hayat

1|0
    0|0
  • hiç bir zaman kendimi düşünmedim hep başkalarını düşündüm her konuda...

1|0
    0|0
  • malesef .. kendimden daha fazla başkalarini düşünürüm haraket ederken .. benim yüzümden kimseya zarar gelmesin diye .. evet üzülerek söylüyorum çünkü herzamanda kaybeden ben oluyorum .

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• baskalarını dusunerek hareket ederim bazen kendimden cok baskalarını dusunuyorum

1|0
    0|0
  • genelde başkalarını düşünerek hareket ederdim fakat artık o huyumun yanlış oldugunu anladım :)

1|0
    0|0
  • baskalarını çok düşünüyorm

1|0
    0|0
  • Son bes yildir sadece kendimi dusunuyorum.

1|0
    0|0
Yükleniyor...