Atatürkçüleri değil Atatürk'ü seviyorum ne düşünüyosunuz?

Gerçekten çevremdeki Atatürkçüyüm diye gezinenlere bakıyorum birde Atatürkü araştırıyorum uyuşmuyorki bana göre Atatürkün adını kirletiyolar Atatürkçülerin görüşünü sevmem ama Atatürkü seviyorum ne düşünüyosunuz mantıklımı? Yoksa o nasılmı oluyo? :)

0|0
7|5

En İyi Kız Görüşü

• Katılıyorum sözlerine. Atatürk'ü genel olarak Atatürk hakkında bir şey bilmeyenler seviyorum dedikleri zaman ne amaçla sevdiklerine örnek verdiklerinde gerçekten Atatürk'ü yanlış tanıtıyorlar.

Geçenlerde bir tanesi ben Alkol kullanıyorum çünkü benim Atatürk'ümde içmiştir o yüzden seviyorum, diyor.

Ne kadar yanlış bir söz. Atatürk'de bir kul olduğu için yanlış yapabilir ve haramı kullanmış olmasını doğru kabul edemeyiz. O yüzden sevme şeklimizi değiştirmezsek, Atatürk'ü tanımak isteyenlere yanlış tanıtmış oluruz.

2|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Çevrendeki insanları gözlemleyip, aşağı olduğunu düşünmen çok komik. Afedersin ama sorarlar adama sen kimsin? diye.

Atatürkü sevmesiyle, insaniyeti arasında çok fazla ilişki yok bence. O nedenle biri birini seviyor diye onu kirletmez veya temizlemez. Atamın ak olması, kendi yaptıklarından dolayıdır; onu sevenlerinden dolayı değil.

0|1
    1|2
  • 5 yıldız verip giderim.

1|2
    0|0
  • bence genelleme yapma yinede bazıları abartabiliyor bu durumu sacmalayanlar cok oyle oluncada tum ataturkculer aynı sekilde anılıyor

0|2
    0|0
  • Bu zamanda tek insanlar birseyleri ovmeden veya o yonde durdugunu nedenini bilmeden konusuyor. Anne baba der cocuk yapar oldu. Ataturkculeri neden sevmiyorsun anlamis degilim. Onlaar baska bir terori mi koyuyor ortaya?

0|0
    0|2
    • Görüşlerini sevmiyorum. babamda koyu Atatürkçü ve onunda fikirlerini uygulamalarını yaşamını sevmiyorum Atatürkçüler bana göre Atatürkle hiç alakası yok

• Ne bakis acisi ornek verirmisin? Karakterle ataturkculugu karistirdini dusunuyorum

• seninki gayet normal

0|1
    0|0
  • Atatürkün kendisi bir Türkçüydü ve Milliyetçiydi bende o yüzden ülkücü ve Atatçüyüm.

1|3
    0|2
    • Atatürkçüyüm olacaktı*

• Evet ama chp Atatürkçüleri öyle üşünmüyo farklı biriymiş gibi sanki tuhaf seninle aynı fikirdeyim ama Atatürkçü değilim sevip sayarım benimde başbuğumdur :)

Erkekler Ne Diyor 5

• Ben de senin gibi düşünüyorum.

Kemalizmi ve Atatürkçülüğü değil, Atatürk'ü seviyorum.

Çünkü Milliyetçilik ve Atatürkçülük;

Bolivya dağlarında öldürülen Arjantinli maceracı serseri Guevera için zırlayıp da sıra Kazak kahramanı Osman Batur'a gelince susmak hiç değildir...

Tutsak Türk Elleri ve onun Osman Batur gibi binlerce şehidi

dururken, Zenci Lumumba’ya, Hoşi-minh’e, Mao’ya destan düzenlere lanet olsun...

1|3
    1|1
  • bende atatürkçü geçinenleri sevmiyorum.atatürk üzerinden prim yapıyorlar

1|3
    1|1
  • Aynı ben de senin gibi düşünüyorum

(Maksimum Gizlilik)

1|2
    1|1
    • Maksimum Gizlilik nickiniz gibi oldu artık.. Alın gitsin.. Bu nasıl gizlilik? :)

• klasik muhafakazakar insan düşüncesi

0|0
    1|2
  • Sevmek veya sevmemek neden buna bu kadar takılıyorsunuz ki faydası olduysa eyvallah bu aşk neye?

0|1
    2|2
Yükleniyor...