Nasıl unuttursam sizcee.s

abim makas arıyordu, nerde dedi benim dolapta dedim alıyorsan al dedim.. açtı baktı surat ifadesi degişti, sonra ayaga kalktım dolaba baktım styenlerim ordaymış .s utancımdan yerin dibine girdim.. nasıl unutturablrm ona bu görüntüyü unutmak istiyorum ya rezillk

0|0
7|12

En İyi Erkek Görüşü

• hayatında sütyen mi görmemiş

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 11

• göğüslerin olduğunu yeni farketmediyse,sütyenlerin zilli düdüklü değilse ortada acayip bir durum yok.bir daha daha dikkatli ol

0|0
    0|0
  • Ne Olacak.Oda Bir İhtiyaç Yani (: Utanılacak Bir Şey Yok Bence.

0|0
    0|0
  • abin senin sütyen kullandığını bilmiyor falan mı sanıyordun yani nedir ben anlamadım? rahat ol, sakin ol biraz. öz abin sonuçta o, gülüp geçmiştir

0|0
    0|0
  • Abartma abi kardessiniz siz. Oturup bu konu hakkinda muhabbet edip dillendirip durmuyorsunuzya. Alt tarafi kullandigini bildiği bir camasirini olmasi gereken yerde görmüş

0|0
    0|0
  • Haya etmen çok güzel bişe tek çözümü zaman , zamanla ikinizde unutursunuz merak etme .

0|0
    0|0
  • Sütyen alt tarafı.

0|0
    0|0
  • ne alaka benim giysilerimle ablamın giysileri altlı üstlü çekmece de ablam bazen açık bırakıyor çekmeceyi zaten ondan mı zevk alıcam bide böyle bişey yok ya :D

0|0
    0|0
  • üzerine gitme.zaten o unutmuştur.normal davran.

0|0
    0|0
  • Abin senin sütyen kullandığını biliyor zaten.

0|0
    0|0
  • ya kilodunu görseydi o zaman napcaktın ?

0|0
    0|0
  • bence abartıosunn

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Aklına sahneye çıplak atlayan, iç çamaşırlarını sahneye fırlatan hayranlar gelsin.

0|0
    0|0
  • İlk defa görmüyordur merak etme.

0|0
    0|0
  • Utanilacak birsey yo babam bizim agda makinesini gordu o ne yeni mi aldiniz dedi evet dedim gectim anlamadi okk bas sonradan anladi ne oldugunu sen onun boxerini gormuyon mu sanki nolcak

0|0
    0|0
  • Hahahaha abin eğer fesatsa benim gibi, o çekmeceyi kasten söylediğini yani senin sütyenlerini görmesini isteyip tahrik etmek için istediğini düşünmüş olabilir :DD

0|0
    1|0
  • Zaman en büyük ilaçtır...

Zamana bırak.

0|0
    0|0
  • utanıyorsan kestir memelerini

0|0
    0|0
  • Doğal birşey sanki bilmiyor sütyen kullandığını.

0|0
    0|0
Yükleniyor...