En iyi altyapı futbol okulu hangisi?

Ailecek Beşiktaşlıyız. Ufaklığa ailecek yavru kartal diyoruz ama herhangi bir takımı tutmuyor, daha çok Juve sevdalısı :) Hangi kulübün altyapı futbol okulu daha iyidir? Demek istediğim hangi kulüp altyapıya daha çok yatırım yapıyor, altyapı gelişimini çok önemsiyor? Ufaklığı futbol okuluna yazdırmak istiyorum, bizimkiler Beşiktaş diye diretse de ben yine de hepsini değerlendirme taraftarıyım. Teşekkürler cevaplarınız için.

0|0
0|13

En İyi Erkek Görüşü

• Yavru kartala Beşiktaş forması yakısır.. Beşiktaşlılık durusuyla yetistirilmeli, o ayrıcalığın farkına varmalı.. Kesinlikle Beşiktaş altyapısına gönderilmeli. örnekleri de var takımımızda Necip, Muhammed, Atınç, hatta eskisehirspora kaptırdığımız Erkut, antepte Orhan Gülle vb. bunlar hep Beşiktaş'ın cocukları..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• yurt dışı diyorsanız hollanda veya isviçre iyi bir seçenek ama Türkiyede alt yapı işi Galatasaraydan sorulur burada taraftar olmayı bırakıp hangi takım altyapısından daha çok profesyonel topçu çıkarmış diye bakmak lazım

1|0
    0|0
  • Valla İstanbul'da en iyi altyapı Galatasaray'ın o kesin ama Türkiye'de daha çok anadolu klüplerinden topçu çıkıyor. Bursaspor altyapısı da fena değil. Olmadı Buca. :)

1|0
    0|0
  • en iyi altyapı Gençlerbirliği SK'ne ait .

1|0
    0|0
  • Galatasarayın bucaspor ve gençlerbirliğinin alt yapısı çok iyi durum da

1|0
    0|0
  • FB taraftarı olarak beşiktaşta oynamıştım bizim oynadığımız dönem için söylüyorum en iyisi beşiktaştı hocalarıda çok cana yakın ve ilgililer

1|0
    0|0
  • buca altyapısı türkiyede 1 numaradır ama istanbulda iseniz son zamanlarda en çok galatasaraydan oyuncu çıkıyor.

1|0
    0|0
  • Beşiktaşa yolla bacım . Çocuğa yazık etmeyin :)

1|0
    0|0
  • porto var ona gönderin..

0|0
    1|0
  • genclerbırlıgı

1|0
    0|0
  • bucaspor'dan çok kişi çıkıyor. altyapısı iyidir.

1|0
    0|0
  • Türkiye de bu işler pek ilerlemiyor ama Almanya-İspanya da çok iyi bu işler. :)

1|0
    0|0
  • Tr'de bilmem de kimse Barça olamaz

cayırt

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...