Gene sevmeyi sevilmeyi beceremedik be usta

Birini gerçekten sevmenin ne olduğunu bilirmisiniz? Bir an daha yanında olmak, gözlerine bakmak, ellerini tutmak, kokusunu hissetmek, nefesini duymak, saçlarını okşamak, huzur bulmak için zamana küsmek, akreple yelkovanı çivilemeyi istemek nedir bilirmisiniz? Yanındayken elleri ellerindeyken kendini dünyanın en güçlü erkeği hissetmeyi?

Biteceğini bile bile ateşe elini uzatıp gülerek ama biteceğini hissedip kederlenerek yanmayı bilirmisiniz?

Ve gün gelir uğruna her şeyi göze aldığın ve nicelerini alacağın, hayatının merkezine koyduğun, sabah kalkarken, sigara yakarken, nefes alırken, uykuya dalarken ve dahi uykularını bölüp düşündüğün kişinin gidişinin baharları nasıl hazana çevirdiğini?

Sol tarafının ağrısını?

30 koca yılda ilk kez birine hem sevgi hemde saygıyla bakmanın ama sahip olamamanın acısını?

Ben bu gün öğrendim ve daha kelimelere sığdıramadığım nice duyguları. 1 kelimelik hoşçakalı bile söylerken boğazında oluşan düğümleri, ağlamamanın erkekliğin şiarı bilip içine akıttığın yaşları?

Bir daha kimseyi böylesine tutkuyla bağlılıkla hasretle sevemeyeceğini bilmenin ızdırabını?

Hayat ne garip, dünya yansa tek dalım yok deyip umursamazken dünyada sadece yanan tek dalın sen olması gibi.

Her şey bir yana karşısında bunları anlatacağın dostlarının, omzuna elini koyup boş ver diyecek birinin olmaması bile ne acı.

Kusura bakmayın dostlar başınızı şişirdim, ama bir yerlere akıtmalıydım zehirimi.

Sevmeyin zira sevenin canı yanıyor hep, sevilense yeni sevdalara yeni yanacaklara kıvılcım olma peşinde.

Okuyanlara da sallamayanlara da eyvallah.

0|0
9|10

En İyi Erkek Görüşü

• bende doluyum bugün usta .. biraz ağlamaklıyım, gözyaşlarım hazır bekliyor sanki ufacık bişeyde akıverecek gözlerimden .. ama akmıyor be usta .. yanıyorsun sadece öyle böyle değil sönmemiş bir ateşin küllerin arasındaki korları gibi yanıyorsun .. biliyorsun geri dönmeyecek , yaşanmayacak hiçbirşey eskisi gibi olmayacak... gün geçtikçe azalacağı yerde daha acıyor , daha çok yanıyor içindeki ateş .. neden böyle be usta :( 24 ünde aşkı bulmuş birisiydim ben , aşk mıydı neydi ona da tam emin değilim ama gidişinin ardından içimi yakan ,acı çektiren bişey var bunun adı aşksa .. kelimelere sığdıramıyorum anlatacaklarımı ayrılık şarkıları sanki bize yazılmış . sanki içimde bağırmak isteyen biri var ama dilini koparmışlar bağıramıyor , haykıramıyor .. neden diyor usülce .. sigarayı bıraktım 5-7 gün oldu sayılır .. bıraktım çünkü her yakışımda her nefesimde daha çok acıyordu , daha çok kanıyordu yüreğim ..bugün olur olmadık bir şeklde yine aklıma geldi eski anılarımız , eski hayallerimiz .. akıtmalıydım içimdeki bu zehri , dedim ks ye bir gireyim gördüm ki yalnız değil mişim be usta .. Allah yardımcımız olsun ..

link bu da bizim gibilere gelsin ..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• birgun becerırsın

0|0
    0|0
  • Ne güzel yazmışsın...

0|0
    0|0
    • ee aşkın yaptıramayacagı birşey yok düz duvara bile tırmandırır yeter ki o gönlün kalbini duygularını aklını başından alacak biri cıksın karşına hemen yenik düşersin elinde olan birşey degil

• benim için sevmek degılde bırı tarafından sevilmek zor.. herhalde ölene kadar hiç sevilmeyecegim.. ama cümlelerine sağlık.. eyw.. !

0|0
    0|0
  • Yitirmislik aynen bu kadar guzel anlatilabilirdi ama uzulme besbelli sen degil o kaybetti

0|0
    0|0
  • :'( Ne garip dimi yasadıgın yerler cinsiyet falan dinlemeden mahfediyo dunya insanları :'(

0|0
    0|0
  • aynen :( hepsini yaşadım tek tek :((

0|0
    0|0
  • çok güzel aynende öyle oluyor SEVENİN CANI YANIYOR HEP,SEVİLENSE YENİ SEVDALARA YENİ YANACAKLARA KIVILCIM OLMA PEŞİNDE.. :'((((

0|0
    0|0
  • ne oldu hayırdır ?

0|0
    0|0
  • sana asık oldum ben sırf yazdıklarından

0|0
    0|0
    • Aşık olunacak biri olsaydım yalnız kalmazdım.

• sonuç olarak gene yalnızlığa mahkumum gene böyle severmiyim acaba

• fazla takma yaa elbet cıkar biri karsına hem sevmeyi neden sadece sevgiliye baglıosunki sevilecek anan var baban var kardeslerin var onların sevgisi yatmiosa bilemem

Erkekler Ne Diyor 9

• Gittiginde anladim yalniz kaldigimi etrafima baktim meger benim ondan baska kimsem yokmus tek sığınağımmış gecenin üçünde ağlamanın manasız olduğunu bu savaşın bittigini ve benim kaybeden olduğumu öğrendim ama bırakılmak bana yakıştı bırakıp gitmek ona hiç yakışmadı bu kadar basit olmamalıydı ya da basittide ben anlamamışım

0|0
    0|0
  • 1|0
    0|0
  • link acini bir nebze hafifletir

0|0
    0|0
  • aynı durum bende de var kardeşim ya bu arada ben sallayanlardan degilim :)

0|0
    0|0
  • zor daha yeni çiçek açmadan solan bir aşk yaşadım sabretmekten başka ne yapabiliriz

0|0
    0|0
  • ellerine sağlıııkkkkk

0|0
    0|0
  • En afillisinden 5 yıldız alnından öperim senin gibi adamın helal olsun.

0|0
    0|0
  • Eline saglık ne güzel yazmıssın bee lan aynılarını yaşamışım düşündümde..

0|0
    0|0
  • bazı acıları yaşamak güzel dostum inan bana. birgün çıkar nasibin sabır eyle az biraz

0|0
    0|0
Yükleniyor...