Turkcell çok mu pahalılaştı?

selam arkadaşlar ben turkcell faturalı hat kullanıyorum aylık 29 tl lik paket aldım aslında ama hiçbir zaman paket aşmamama rağmen 50 tl den aşağı fatura ödemedim şimdi yine baktım 57 tl olmuş. müşteri hizmetlerini arıyorum bi anormallik yokmuş vergiler falanmış ama 2 katı ücret ödemekten bıktım.

şimdi size şunu soruyorum ben faturalı dan faturasıza geçebilir miyim numaram değişmeden?

yada bildiğiniz uygun bir tarife var mı?

Güncellemeler:
birde hangi operatörü önerirsiniz arkadaşlar uygun ve güzel bir operatör ve tarife lazım bana en acilinden :(

0|0
9|14

En İyi Erkek Görüşü

• bende 59 olanı kullanıyorum ama ne hikmetse sürekli 70 ödüyorum alıştık artık vergilere.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• 444 lü noları aradın mı hiç.Başka şekilde o değer mümkün değil.Zaten bende bıraktım türkcell bayağı kötü tarifelerde.21 tlye 500 dakika veriyor diğerleri.

1|0
    0|0
  • Turkcell herzaman pahalıydı zaten. Avea candır. 7 senedir aynı hattımı kullanıyorum.

1|0
    0|0
  • faturasıza geçersin aynı sorun bende var , vodofoneda fiyat garantisi veriyor paketleri daha avantajlı bir ona bak istersen

1|0
    0|0
  • zaten hep pahalıydı vodafone un faturalısını kullanıyorum ben hiç memnun değilim ama senin için iyi olabilir bence fena olmayan tarifeleri var anlık fatura görüntüsü de var pek aşım olacağını sanmıyorum

1|0
    0|0
  • türksel kazık zaten. en çok müşterisi var bunu biliyor ne yaparsa kimse gitmiyor olacağı bu. insan allahtan korkar o kadar para kazanıyorsun dağıt sevabına ücretsiz konuşma süresi bayramlarda en azında.

1|0
    0|0
  • turkcell mi allah yardımcın olsun hele vodafone warya hiç onay vermeden bir sürü pakete üye ettiler beni..30 tl avea paketleri var onları kullan çok çok daha avantajlıdır

1|0
    0|0
  • Vodafone yada avea daha uygun

1|0
    0|0
  • vodafone şuan en iyisi.

1|0
    0|0
  • faturulalılar çaktırmadan giydiriyor

1|0
    0|0
  • kullanılcak hat değil

1|0
    0|0
  • her zaman pahalıydı zaten.

1|0
    0|0
  • evet çok pahalı

1|0
    0|0
  • Yaşına göre limiti aşman normaldir,müşteri hizmetlerini aradığında benim paketimin içeriği neleri kapsıyor diye bir sor,20'li yaşlarda bir kız olduğunu düşünürsek--- Slm(1 mesaj) Nbr(bir mesaj) toplam iki mesaj

peki şu şekilde hiç kullandınmı Slm Nbr(1 mesaj) Bu adamlar zeki adamlar 100 kişiden 40'ının senin gibiler olduğunu bilir

1|0
    0|0
    • ya yok 24 yaşındayım esajı da ayda bir atarım aramalarım bile çok çok az limit aşmam imkansız

Kızlar Ne Diyor 9

• Ben vodafona geçiyorum yakındır

1|0
    0|0
  • bende 29 tllik paket kullanıyorum ama bana hep normal geldi

1|0
    0|0
    • ya bana niye normal gelmiyo arıyorumda müşteri hizmetlerini ama bişey çıkmıyo :(

• en iyisi :))

• Vodafone genç avantaj tarifesindeyim 25 tl net paketide alınca 30'dan fazla ödemiyorum.

1|0
    0|0
  • Öyle oldu sanki.

1|0
    0|0
  • vodafone a geç bence

1|0
    0|0
  • En iyisi kontörlü hat kullanmak. Bu arada Avea'nın daha uygun olduğunu düşünüyorum.

1|0
    0|0
  • vodafone özgür genç tarifesini öneririm. ama kntrlü. kntr sınırı yok istediğin kadar yükle her yöne 10 dakikası 50 kuruş. 9 tl ye her yöne 12 bin sms hafta sonları 2 bin dakika bedava konuşma. veya avea da olabilir o da çook uygun hatta en uygunu o

1|0
    0|0
    • özgür genç iyi diye duydum bende evet

• evet yarın ilk işim vodafone a geçmek olacak kesinlikle teşekkür ederim

• hem numarasını vodafone taşıyana şimdi kampanya varmış galiba reklamlarda görmüştüm öyle bişy. rica ederim hayırlıı olsun

• turkcell çok kazıkk bir hat ya. en uygunu avea ama vodafone de uygun. en azından turkcell gibi kazık değilllerr

1|0
    0|0
  • türkiyedeki en pahalı hat :S

1|0
    0|0
Yükleniyor...