Sevgilim ailemle yaşayalım diyor!

Arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var. Sevgilimle konuşurken babasıyla bişey konuştuklarını söyledi. Evlendiğimiz zaman dublex ev alıcaklarmış ve ailesiyle beraber yaşıycakmışız. Ben ona insanın özel hayatının kalmayacağını söyledim ve bana ailemle yaşamak zoruna mı gitti dedi. Aslında hiçbir alakası yok ama ev içinde sürekli dikkatli olmam gerekir, tartışamayız, sarılıp uyuyamayız..

Ne yapıcam ben bir yardımcı olun lütfen ya :((

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• Anlaşamasanız Bile 1 Yıl Olarak Anlaşın.Kesinlikle Uzun Vaadeli Olmaz.Saçma Bir Hayatın Olmuş Olacak.

0|0
    0|0
    • Evet ya ben dayanamamki. Dunyanin en iyi annesi bile olsa yaptiklarimiz gozune batar diye dusunuyorum rahat davranamam bir kere, çok sıkıntıya sokarim kendimii

• Aynen.Bunu Onunla Konuşmanız Gerekli Bence.

Erkekler Ne Diyor 4

• sizin yeriniz ayrı olur bence daha iyi olur başka eve gitseniz daha mı iyi olacak sanki büyüklerinizin yanında durun biraz hep orda kalmayın ama tabi bunun için iyi bir kaynana ve iyi bir baba lazım :D

0|0
    0|0
    • Ne kadar iyi de olsalar, onlarin gozunun onunde sarilip televizyon film falan izleyebilicek misin sayin uye?

• Kavga ediceğimizi düşünmüyorum zaten kimse çok kavga ettiği biriyle evlenmez (:

• bunu herkez bilseydi kimse evlenmezdi zaten

• bi şekilde dişiliğini kullanıp onu ayart ve zekanla kıstırıp ikna et hiçbiri işe yaramazsa en sonunda res cekersin o ne be aynı evde mi kalınırmış yıl oldu 2014 :))

0|0
    0|0
  • Öyle şimdiden diyorsa ileride de sıkıntı çekebilirsin. Zoruna mı gitti de ne demek!

0|0
    0|0
  • Kendini hiç bir zaman rahat hissedemessin kendi evinden çok kaynana evine döner o . Ailesine bu kdr düşkün biri seni pek dinlemez ailesinin sözünden çıkmaz. restini çek bence ben mi ailen mi diye ailesini seçerse ondan bir b*k olmaz...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• o zaman sende kendını savun benım ailemle yasayalım de nıye sızınkılerle yasıyoruz de oda kabul etmeyecektır :dd

0|0
    0|0
  • Atalarımızın 'Ev,ev üstüne olmaz' diye güzel bir sözü vardır,bence doğru.Sevgiline dublex ev olmasındansa ailesine yakın bir yerde oturmayı teklif et eğer o kadar anne babasından ayrılamıyorsa.

0|0
    0|0
  • ana kuzusu işte. ya da babası pinti. oğluna bir ev bile almıo

0|0
    0|0
Yükleniyor...