Düğün alışverişleri hep kavgalı mı olur?

Çevremdeki herkes düğün hazırlıklarında özellikle ev eşyalarının alımında mutlaka sorun yaşıyor. sizin şahit olduklarınız da hep böyle mi? kusursuz sorunsuz düğün hazırlıklarını tamamlayan çiftler var mı gördüğünüz?

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

• Aynen öyle. Ben takıcam müstakbel karımı koluma beraber konuşup anlaşıp alıcaz evimize ne lazımsa. Kime ayrımcılık yapıyo demesin ama kadınlar nedense birbirini rakip görüp içten içe fırsat arıyolar birbirlerine tırnak geçirmek için. Bi karım bir ben kafam rahat olacak anlayacağınız.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• imkanlar kısıtlı beklentiler ise yüksek olunca tatsızlık kaçınılmaz oluyor..

ya imkanların genişlemesi gerek, ya da insanların mütevazileşmesi..

ve tabi ailelerin ortaya laf katmaması, tüm tercihleri çifte bırakması gerek..

0|0
    0|0
  • ister istemez bazı sıkıntılar olur. sonuçta iki farklı kişilik iki farklı zevk sahibi iki farklı dünya görüşüne sahip insan bir araya gelince ortak bir noktada buluşmak bazen zor olabiliyor. buna birde aileleri kat bak neler oluyor o zaman...

0|0
    0|0
  • evet aslında o evliliğinizinde öyle geçeceğini gösteriyor dikkat et bu konularla ilişkinizi yıratmayın hiç bişeyiniz olmasın isterse çünkü o ilişki biterse hepsini al çöpe at o saygıyı diri tutttttt

0|0
    0|0
  • bılmem canım hıc basıma gelmedı ama parayla kadının oldugu yerde mevzu kesın olacak teorısınden yola cıkarsan bu ıkı olgunun bırlestıgı noktada harp kacınızmaz

0|0
    0|0
  • Kavga seviyesine ulaşamasa da tartışma mutlaka olur.

0|0
    0|0
  • genelde oluyor hatta anlaşamayıp ayrılan bile oluyor :)

0|0
    0|0
  • görgüsüz olurda

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Sanirim yok. Önemli olan aileler tartismazin diye kendinizi yipratmamak. Zor ama imkansiz degil bence

0|0
    0|0
  • benim abim evlendi sorunsuz du genelde ama evlendikten sonra çıktı acısı çünkü faza birikmişlik yoktu kredi çektiler ikisi birden düğünden de fazla para gelmedi(takılan altınlar paralar fazla değildi) şimdi çalışıyolar işte ikiside evlenmene daha varsa şimdiden para biriktir hemen alıp çeyizime koyarım havasına girme bankada paran varsa alacağın herşeyi cepte bana göre tabi si

0|0
    0|0
  • Her kafadan ayrı bir ses çıkacağı kesin.. Orta yolu bulma karmaşası da son derece yorucu ve yıpratıcı olsa gerek**

0|0
    0|0
  • evet ben :)

evlendim 1 hafta sonra aileme haber verdim :D

0|0
    0|0
  • valla benim gördüklerinde hep saçma sapan tartışmalar kavgalar var bence eşler gitmeli sadece .

0|0
    0|0
Yükleniyor...