Hayatınızda Unutamadığınız Karakter var mı .>)

Arkadaşlar sadece ünlülerden bahsetmiyorum :>)

Biz küçükken mahallede gülizar teyze vardı . Allah rahmet eylesin , mekanı cennet olur inş. :>)

Abi mahallede top aynarken balkonundan b i kömürler atıyodu kocaman :D

Gidelim oynamayalım diye .

Sizinde böyle unutamadığınız insanlar karakterler var mı ¿

* Yorumlarınız Üzre Teşekkürüm Desiniz *

0|0
10|4

En İyi Kız Görüşü

• Bir kere ramazan bayramında 10 yaşlarındayken kızlarla şeker toplamaya gitmiştik. İlk kez gidip şeker toplayacaktım. Bir tane eve gittik, kadın resmen bizi kovdu. Çocuk aklı işte hayatta o kadının yaptığı hareket aklımdan çıkmaz.

Bu konudan anlayacağımız şu ki; çocuktur, unutur, geçer dememek lazım. Yıllar geçsede insan yapılan kötülüğü unutmuyor. Çocuklara kötü davranmamak lazım.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• ilk okulda bir müdür vardı bizde kadın dehşet saçıyordu sacı uzun erkeklerin kafasına makasla tren yolu yapıyordu kızlar kısa etek giyince tüm okulun karsısına cıkartıp hakaretler ediyordu.. unutamam o kadını ben çok korkardık :(

0|1
    0|0
  • bizim mahallede çatlak bakkal vardı :D bakkalın önünde gülleri vardı onları koparırdık su atardı bize :D

0|1
    0|0
  • Babamın bir akrabası vardı yaşlı bir amca neyinin nesi onu bile bilmiyorum o kadar uzaktan akraba

Benle ablama sürekli ilüzyon numaraları yapardı

Onu unutamam.

Geçen sene vefat etti.

0|1
    0|0
  • Arkadaşımla küçüklükten unutamadığımız Bi Duran amcamız vardı sürekli sarhoş dolaşırdı bizden nefret eder sizi börülce gibi ezerim falan derdi ahhh ahh :)

0|1
    0|0
  • Üniversiteden bir hocam. Hayata bakışımı değiştirdi diyebilirim.

0|1
    0|0
  • Hayatımda unutamayacağım biri var artık en umutsuz anlarda bile mutlu olmayı onun sayesinde ogrendim. Hayatı cokta ciddiye almamak gerektigini daha bicok seyiii ...

:-)

0|1
    0|0
  • bizim bir münevverdi adı galiba bir teyze vardı biz gece yarısına kadar sokakta oynardık sonra gece hep bağrırdı bize susalım diye :) bir de top kaçtı mı geri vermezdi ırıspı pıçaklardı :(

0|1
    0|0
  • Yok.

0|1
    0|0
  • Hellen karakterini bir türlü unutamadım

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Ulan bitane şerefsiz vardı şimdi geldi aklıma otur anlatıyom

şimdi bir tane amca vardı top eğer kapısının önüne düşerse alıp patlatıyodu sinirlendim tabi arkadaslarda sinileniyo 1 haftada bir maç bitiremiyoduk arakdaslarla para biriktirdik daha 7 yaşındayım 2 3 tane sevgilm vardı tabi nese konuyla alakası yok :D gittik aldık süt felan aldık yağ felan ilk bir tane top attık adam kapıda bekliyo sanki depar attı tuttu topu şırak bir patlattı sonra biz eve girdik bir döktük yağları sütleri oy ne güzeldi ya adam onları temizlicem derken 1 haftada bitirdiğimiz maçı 1 günde 2 3 maç bitirdik D:

0|1
    0|0
  • Bizim Yılmaz Hoca Vardı.Koridorda Küfür Ediyordu. (:

0|1
    0|0
  • Nejla teyze her sene bir suveter örer her hafta puding yapıp gönderirdi

0|1
    0|0
  • küçükken oturduğum mahalledeki bakkalcıyı severdik

oyun oynardık kazanana bakkaldan beleşe 3 şey al falan derdi,yada bir yere giderdi dükkanı kollayana 2 tl'lik cips :) veya beleşe birşeyler al vs vs... çoğaltılabilir örnekler en çok sevdiğim adamdı

0|1
    0|0
    • :D bizde küçükken bakkalın önünde ki ekmek kasalarının dibindeki kırıntıları alır yerdik :D yokuşu çıkamayan börekçiye her sabah yardım ederdik , oda bize böreklerin kırıntılarını verirdi yerdik :D

Yükleniyor...