Babam dün sigara içtiğimi öğrenmiş :D

Ben lise son sınıfa gidiyorum. Malum ygs stresi falan. Aslında ilk sigaramı 6. sınıfta içtim ama tabi o zamanlar sadece hevesti. annem babam da içerdi, onlara özenirdim. daha sonra liseye geçince paket taşımaya başladım ve en son da yaklaşık 3 ay kadar önce anneme söyledim sigara içtiğimi. o olgun karşıladı. hatta kaçak içme sakın bile dedi. en son dün babam eve geldiğinde resim çekilmiştim onu gösterdim, aniden "sigara içmesen daha yakışıklı olursun" deyiverdi ve odasına gidip üzerini değiştirdi. tabi bende bir heyecan. sonra mutfağa geçti, yanına çağırdı. gittim. tüm aile masada, annem, kardeşim, babam.. sigara mı içiyorsun sen dedi babam, gayet sakin bir şekilde. tabi bir dipnot, babamın sesi arada kısılıyor, benzetmek gibi olmasın ama savaş ay gibi oluyor bazen. sonra konuştu ne içiyorsun dedi, viceroy dedim. ne zamandır dedi 5 aydır dedim. niye başladın dedim herkes sıkılınca sigara içiyor, buna siz de dahil bende özendim başladım dedim. içmeni istemiyorum dedi. bak seninle rakı masasına oturduk, geçen arabayla kaza yaptın ona bile birşey demedim ama sigara içmeni istemiyorum bir daha içersen top ol dedi gülerek sonra yanağımdan makas aldı falan. bende bugün içmedim ama kafayı yiyorum şu an. dayanamıyorum. ne yapmam lazım. cidden dayanamıyorum başım çatlıyor !

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• Baban gerçekten Gayet anlayışlı karşılamış..Benim babam olsa ya da bırak babamı abim olsa keserdi... Tamamen aynı anda bırakamazsan mesela günde 2 sigara yerine 1 sigara ya da iki günde 1 sigaraya falan indir :) Sakız,Şeker ,Çerez türü şeyler taşı yanında :) umarım yardımcı olr

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Çok gençsin velet derdim ama bağımlılık bu: yavaş yavaş bırakmaya çalış günde ortalama kaç tane içiyosan birer birer azalt. Sonra 2 ya da 3 günde sadece 1 tane iç, vücut alışıcağı için zaten bir süre sonra o kadar zorlamaz aklına bile gelmez yani saçma gibi ama işe yarar...

0|0
    0|0
  • Henüz 5 ay olmuş. Böyle çıldırırcasına bağımlı olmak için çok erken ve biraz fazla gençsin, baban çok haklı. Psikollojik olarak yardım almanı tavsiye ediyorum. Şu hayatta sigaradan daha gereksiz bir şey yok çünkü.

0|0
    0|0
  • baban iyi kızmamış bir şey dememiş, içme sende bari, sakız falan çiğne

0|0
    0|0
  • Ben fıstıklı diyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• 3 gün içme alışırsın.baban için içmemen lazım yoksa pek olgun karşılamaz diğerine.nazikçe uyarmış.birdahakine öyle olmaz

0|0
    0|0
    • Bende öyle düşünüyorum ama işte ilk günden bu kadar agresif oldum, başım çatlıyor..

• oruç tut

• Sigarasızlık zordur 2 saat icmesem beynim benimle kavga ediyor..

0|0
    0|0
Yükleniyor...