En yakın arkadaşımın benim Şu an konuştğum cocuktan hoşlandğnı düşünüyorum :(

ya şimdi cok karışık olay aslında tamda emin değilim biz konuşmadan önce Şu an hoşlandğım kişiyle,bak bu cocuk nasıl diye resmni göstermişti facenden bende iyimiş felan dedim hayrıdır dedim oda hiiç eskiden bizim sınıfta okuyorduda felan dedi güldü bende hımm dedim.ondan sonra epey zaman geçti o gösterdiği cocuk benden hoşlanıyor konşuyorz herşey güzel gidiyor fakat ona anlttğımda o cocuğu sanki şaşrmış gibi bir surat ifadesi vardı yani diğer cıktıklarımı anlattğmı hiç böle değildi suratı sanki bozulmş bir ifade ne bileyim ya gözünün onda olmasnı düşünmek bile beni snir ediyor öyle birşey yoktur değilmi yaa yoksa neden göstersin ama resmini dimi inanın kafamda bunu düşünüp beynmi yiyiyorum çünkü o benim en yakın arkadaşım...

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• yazık olmuş sana ya...arkadaşın kapar onu ben sana diyim eğer bir an önce harekete geçmezsen

0|0
    0|0
    • yok ben ona anlttım zaten onunda benden hoşlandğını zaten buluşucaz cocukla öyle bir kızda değilde genede ondan hoşlanıyo olması beni cok rahatsız ediyor ya da ne bileyim belkide öylesine göstermiştir resmni diye aavuturoyrum kendimi..

Erkekler Ne Diyor 1

• Hoşlanıyor gibi.

0|0
    0|0
    • sanki dünyada adam kalmamış ya şaka gibi bende şans yok valla...

Kızlar Ne Diyor 1

• bence hoşlanıyor.

0|0
    0|0
    • bencede ilerde tanışma olursa napıcağım hiç bilmiyorum hani en yakın arkadaşlarımı tanımak isteyince felan en iiyisi hiç buluşturmamak dimi

• kesinlikle...

Yükleniyor...