Başen genişletmek mümkün mü?

Biraz sacma oldu:) genelde inceltmek isterler ama ben biraz basenlerim genislesin istiyorum egzersizlerle mumkun olurmu

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• Squat

Lunges

Deadlift

bu tür haraketleri 2 günde bir uygula. kilo alcam diyede pis pis şeyler yeme. protein ve karbonhidrat ağırlıklı beslen.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• 1|0
    0|0
  • bol bol yicen üstüne oturcan :D

1|1
    0|0
    • Onu yapiyorum cok ya ama ise yaramiyor:))

• ilk defa böyle bir istek duydum yağlı şeyler de pantolunu ona göre sec ona göre şekil alsın

• 200 farklı kas grubunu çalıştıran squad ağır bir body building hareketidir.

Basen genişletmek için bu hareket kullanılmaz.Tamamen saçma öneriler yapılmış.Basen genişletmek için bu hareketi yaparsan koyman gereken ağırlık uzun yıllar sırt ağrısı çekmene neden olur.

Canım Türk milleti duymuş bir squad hemen herşeye squad :))

Basen genişletmek içinfitness salonlarında 4-5 farklı makine mevcuttur.Gittiğinde zaten trainer sana yardımcı olur.Tamamen bacak üzerine ağırlık uygulamaları olan makinalar bunlar.

Sakın squad falan yapıp ta kendini heder etme..

0|0
    0|0
  • Squat felan çalış.Düzenli beslen.Ara ögünlerini atlama.

O kalçaları sıkılaştır.Sonrada beni arkadaş olarak ekle.:D

1|0
    0|0
  • nedenn acabaa :))

1|0
    0|0
  • squad çalış ve biraz yağlan

1|0
    0|0
  • Pistol Squat biraz zorlanmak istiyorum dersen Zıplayarak yap

1|0
    0|0
  • enseye hafif agırlık alıp eyilkak yanı şıçma pazusyonu faydası olur önceki bünelan sonraki öffbe basenlere bek :))))

0|0
    0|0
  • squat yap , istemediğin kadar genişler .

0|0
    0|0
  • Squat iyidir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• boy kilo kaç?

1|0
    0|0
    • 175 boy kilom 53 yanlardan genislesin istiyorum ben kilo aldikca popo oluyor ama basen genislemiyor

• valla cok basenli olanlara annem derki ekmek arası pilav yemese böyle olamz bu basen:D istersen dene :DD

• 175 boy 53 kg azınlıkta olduğun için çekici siniz. bence çizginizi hiç bozmayın.

• merdiven inip çık

1|0
    0|0
  • Squat etkili olabilir

0|0
    0|0
Yükleniyor...