Evli bir kadınla ilişki yaşamak

merhaba arkadaşlar bu konuda desteğinize ihtiyacım var hikayem biraz uzun ama elimden geldiği kadar özetleyeceğim

bundan 5 ay önce evli bir kadınla tanıştım bana telefon numarasını verdi vs vs buraları geçiyorum. ilişkimizdeki boyut benim yaşım 23 kadının 32. hayatım boyunca hiç bir kıza güvenemedim ve sevemedim

ama bu kadın farklıydı en azından ben öyle sanıyordum benden öncesi olmadığına ve beni sevdiği için böyle bir cesarete kalkıştığına inanıp beni etkilemişti ve bu kadınla birlikte olmuştum ama bunun benden önce bir adamla 9 yıllık ilişkisi olmuş ve benimle tanıştıktan sonra ona yol vermiş ben bunları öğrenince çılgına döndüm ve kendime yediremedim normalde erkekler kullanır ama bir kadın tarafından kullanıldığımı hissettim benimle beraber olmak için atmadığı yalan kalmamış bende bunu kaldıramayıp olayı kocasının ablasına anlattım bütün olayı kanıt olarakda telefonumdaki mesajları gösterdim benden telefonumu istedi kocasına mesajları göstermek için ertesi gün geldiğimde mesajlar yoktu bana basit yalanlarla silindiğini söyledi bende daha çok sinirlendim olayı kocasına anlattım. kocası 5 gün sonra 15 günlük tatile yollayıp tekrar vine aldı yani ben bu kadına zarar veremedim kendimi çok kötü hissediyorum ve halada içimde güzel geçen anılarım geliyo ama içim nefret dolu bu konu için psikiyatriye bile danıştım bunlar hayatında olgunlaşmanı sağlayarak faktörler vs vs şeyler söyledi

siz böyle bir olay yaşasaydınız ne yapardınız veyahut kendinizi nasıl iyi hissederdiniz şimdiden vereceğiniz cevaplar için teşekkürler.

Not : Evli bir kadınla ilişki kurmadan önce bir kez daha düşünün :)

0|0
29|8

En İyi Kız Görüşü

• Şimdi kadın seninle tanıştıktan sonra 9 yıllık sevgilisine yol verdiğine göre onu duygusal yönden yaralaman zor. Bence ondan ve sana onu hatırlatacak şeylerden uzaklaşıp kendini hazır hissettiğinde yeni biriyle tanışıp hayatına devam etmelisin. Ama öyle insanlar var ki bir kadın tarafından kullanılınca diğer kadınlara karşı kin tutuyorlar ve önlerine gelen her kadınla oynuyolar, lütfen onlardan olma. Her insan aynı değildir.

0|0
    0|0
    • hediyelerinden başlıyorum :)

• Helal :) bir insan bir kararından 21 gün vazgeçmezse alışırmış. Sigara, diyet ya da aşk işte. Zor geçicek 21 gün ama geçicek.

• bakacağız artık :D kadın yüzünden işimdende oldum. boş durduğum için aklıma geliyo bazen sinir yapıp daha fazla kinlenmeme sebep oluyor meşgul olabilecek bir iş bulursam kurtulabilirim sanırım. :)

Kızlar Ne Diyor 28

• Kullanıldığını hissetmiş olman senin problemin ama aslında kullanılmak kelimesi ne kadar da iğrenç bir kelime. Duygusal olarak bir şey hissedilmeden geçen kısa süreli bir aşk yaşamak istiyosan konuş ama ondan sana her şeyini vermesini bekleme evli bir kadının. Üstelik seni elde etmek için yalan söylemesi başka bir açıdan bakınca seninle olmak istemesi seni kaybetmek istememesiyle orantılı olan tatlı duygular. Olaya baktığın yönü değiştirmelisin yani anca bu şekilde olabilir sonuçta yaşanmışlıkları değiştiremeyiz sadee o olayı görme açımızı değiştirebiliriz

0|1
    0|0
  • Nasıl iş arkadaş o_O her gün hayretlere düşürüyorsunuz beni :) ya derdim yargılamak değil. Bak güzel kardeşim yaptığının yanlış olduğunu ve sana kar getirmeyeceğini bile bile yola çıkmış gibisin. Şimdi daha çok batmadan dönme fırsatın varken bunu tepme. Sen bunun nasıl olacağını soruyorsun zaten. Ona dair olan her şeyden uzaklaşman ve biraz zaman lazım. Kafanda bitirebilirsen onu istemeyi, onunla ilişkili şeylerden de uzaklaşırsın. Şimdi asıl soru sen gerçekten bitirmek istiyor musun? Bunu kendine yakıştırmaya devam etmek istiyorsan sen bilirsin. Kadın zaten acayip bir şey laf söylemek istemiyorum. Allah onu da affetsin, kurtarsın bu çirkin durumlardan..

0|0
    0|0
  • Yüzmeyi bilmiyorsan girmeyeceksin denize.. Onun yaptığını hiçbir şekilde savunmuyorum ama sen de ayıp etmişsin. Ne demek kocası ablası falan... Yol ver gitsin Allah ından bulsun deriz biz böylelerine... Buradaki herkesin bir kalp ağrısı vardır. Tek sen misin kazık yiyen? Kim yediriyor, hazmediyor kendine yapılanları. Çık bu hallerden...

0|0
    0|0
  • Özet geçeydin keşke

0|1
    0|0
  • Unutmayın nefette bir duygudur efendim.. karşınızdaki insandan nefret bile edemeyecek hale geldiğinizde unutabilirsiz neyse olgun kadınlarla olmamasi gerektiğini umarim anlamissinizdir..

0|0
    0|0
  • Sen onunla evlenmek mi istiyordun, yoksa yatmak mı?

0|0
    0|0
  • Kendine saygısı olmayan bir insansın

0|0
    0|0
    • peki neden böyle düşünüyorsun açıklar mısın kendimi bilmek istiyorum

• Evli biriyle olan kişi kendine saygısı olmaz şu duruma bakarak bile kendine zarar vermişsin

• evli kişilerle ilişkiyi tercih edenlere tek bir önerim var (bayan olsun erkek olsun) onun bir sahibi var sen onun hayatında kalıcı olmayacağını bilerek (kullanılmak olarak algılayın, bıktığını düşünün, yeni birilerini bulduğunu düşünün) ilişkilerini yaşarlarsa ne kendilerini kötü hissederler ne de karşı tarafa zarar verme duygusu yaşarlar. Yaşanacaktı yaşandı, zamanı geldi ve geçmişte bıraktığı güzel anılarla bitti denilmeli

0|0
    0|0
    • peki neden beni oyunlarla kandırma gereği duyuyor ben böyle biriyim seni beğendim gibi ne biliyim niyetini belli edecek şekilde bunu belirtemezmiydi niye masum rolü oynadı bana?

• kadın hayat arkadaşına ihanet etmiş sana mı etmeyecekti...

1|0
    0|0
  • Kadın birkere kocasını aldatmış lan
    ne bekliyosun öyle karıdan
    pisliğin teki
    eğer unutmak istiyorsan
    eski günleri düşün
    sana yaptıklarını
    ve zamanla nefret edebilirsin

0|0
    0|0
  • Kadindan geri kalir yanin yokmuş hani. O kotuymus ama sen de pek iyi degilmissin. Ceza olarak onu sevmek yeter sana :)

0|0
    0|0
  • Dünyadaki cezan bu.Bu işin bir de diğer tarafı var.Bile bile yapmışsın hayırlı olsun.

0|1
    0|0
  • kadın seni saf bellemiş evli bir kadına aşık olmak nedir ya sonunun öyle olacağı belliymiş zaten

0|0
    0|0
  • bence her ne olursa olursa olsun. sen ondan farklı olanı yapıp zarar vermek yerıne onu artık yok sayabılırsın. sayabilirdin. yıl 2014 olmuş ne intikamı arkadaşım. nefret sana zarar verir acı verir yıpratır beyninde fosfor kalmaz yemin ediyorum. bişey yaşanmış ve bitmiş. hiç olmazsa kendine saygın olsun. insan bir zamanlar seviştiği kadına zarar vermeyi düşünür mü hiç, ya da düşünürse ona insan denir mi?

0|0
    0|0
  • okumadım :) ama böyle boş işlerle uğraşmayınız ...

0|0
    0|0
  • Okadar cok çıtır varken olgun peşine düşerseniz öyle olur.. Onlar kaçın kurası, neyse bundan sonraki hayatında daha temkinli adımlar atarsın ins

0|0
    0|0
  • Buda sana ders olsun , erkeksin ya hani evli kadınlarla uğraşırsan o*nun biride böyle seninle uğraşır işte ;)

0|0
    0|0
  • Kadın sana mesajları silerek tekmeyi atmış zaten. Elindeki en büyük kanıttı. Ama dökümlerini çıkarabilirsin. :)

0|0
    0|0
  • Kadın kocasını aldatıyorsa sizi neden aldatmasın. Baştan düşünmeliydiniz.

0|0
    0|0
  • Ne kadar görüştünüz siz bu kadınla? ne fena şu kadınlar da varya

0|0
    0|0
  • Karı seni resmen oynatmış, ders olsun bir dahaki sefere daha dikkatli ol lan.

0|1
    0|0
    • onun yüzünden işimden ayrıldım yeni çalıştığım yerin önünden geçtiğini gördüm ve hırpaladım seninle birlikte olmıcam gibisinden konuştum onca olaydan sonra hala benim olduığum yerden geçebiliyor. zaten işim olmaz bu saatten sonra

• müge anlıdaki evlilik olayını izledn mi? izle bence

0|0
    0|0
  • snn hikaye baştan sonlanmş ya :)

0|0
    0|0
  • Bir mendil gibi kullanip atmis seni.

0|0
    0|0
  • aldatan bir kadına güvenmek zaten bir hata yani bu olay tam bir fiyasko ne bekliyordun ki

0|0
    0|0
  • unutursun

0|0
    0|0
  • Kadın kocasını aldatmış seni neden aldatmasın ki :)))

0|0
    0|0
  • ulan dünyada ne insanlar var ya kadın kıtlığımı varki evli kadınla uğraşıyosun ya bu nasıl mantıktır arkadaş

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• oğlum senin sorunu okurken ergenliğime döndüm tan gazetesi bulvar gazetesi okur gibi oldum ya laaa.. bulaşma bu işllere çabuk atlat takılma fazla yoksa dönüp dolaşıp zararlı çıkan sen oluyorsun. bu işlerde.

1|0
    0|0
  • çok uzun olmuş baştarafına baktım sadece , ama zaten yapacağını yapmışsın bazı eyleri belkide onda gördün bide olgun olduğundan etkilemiştir seni. ağlar sızlar gözyaşına aldanma timsah gözyaşları dayanamazsın hayatının hatasını yaparsın he git buluş ne yapıyorsan yap ama fazla ilersini düşünme olmaz mümkün olduğuncada cabuk bıtır evli bir kadınla olan ilişki uzun sürmemeli en fazla 2 ya da 3 kez buluştuktan sonra bitmeli uzatman iyi olmaz. konuyu okumadım tam ama bu konuda yapabileceğim yorum bu

0|0
    0|0
  • Kadını zaten kadından sayma, bildiğin enkazmış zaten.
    Seksüel anlamda, damızlık olarak kullanılmışsın işte.

Asıl mevzu, bu kalitedeki bir kadınla çeşitli mevzular yaşayan, yaşayabilen sen.
    Suratına suratına demeliydin, ''ben seni skmem bile'' diye..

Kadının suçı yok, odunla dövülmesi gereken sensin güzel kardeşim..

0|0
    0|0
  • Eger iliskin seks ve gunu birlik bir iliski durumunda hic bir zaman evli ve genc kizla olunmaz bu temel kural ayrica kocasi anlayisli cikmis ki size zarar vermemis demekki bu kadin bu tarz yasamaya alismiski eskisine yol vermis gondermis sizde artik ugrasmayin derim

0|0
    0|0
  • Jigalo değilsem o denli yaşlı bir kadınla birliktelik yaşamam.

0|0
    0|0
  • Sormasi ayip neyi takiyorsun kafana?

0|0
    0|0
  • aynısıı olmasdaa böylee biirr olay gçmiştii bşımdann

0|0
    0|0
  • ozur dilerim uyuya kaldim :v

0|0
    0|0
Yükleniyor...