Kapat

6 gündür aramıyor. Şimdi ne yapmalıyım?

meraba her kese. ben azerbaycandan yazıyorum. bir gün 9 45'te erkek arkadaşımın ev numarasına aradım. hiç kimse götürmedi. az sonra erkek arkadaşım beni arayıp bu gün beni arama söyledi. bir şeyler olduğunu anladım. 5-10 dakika sonra onun babası beni arayıp bir daha burani arama, ararsan annene babana söyleyecem dedi bana. çok korktum. çünki benim babamlar bizi bilmiyorlar. ve bilirlerse çok kötü olur. anlamıyorum. tam 6gün geçmiş o beni aramıyor. bilmiyorum ne düşündüğünü. ayrılmak isterse söylemeli. ama o hiç bir şey arayıp söylemiyor. onları arayamam.çünki korkuyorum. ve onu çok seviyorum.sizce napmalıyım. 2gun once arrkadasimlardan aradan onu . ablasindan sordum.hic bir seyden haberi yokmus.o da evde yokdu.simdi naapmaliyim.

Güncellemeler:
iste simdi tatil.bende okullarin acilmasini bekliyorum
aslinda beni arayip beni arama soyleyince evde nelerinse oldugunu anladim. ola bilir babasi ona ya ayrilacaksin ya da kizin anne-babasina soyleyicem demis.

0|0
10|8

En İyi Erkek Görüşü

• Dün sorduğun soruyu küçük farklarda aynen sorduğuna göre bu konuyu çok önemsiyorsun. Dün cevap vermemiştim ama sorunu okumuştum.

Sanırım senin sorunun erkek arkadaşın değil, onun babası görüşmenizi istemiyor. Belki de babası (eğer okula gidiyorsa) onun okulunda bu ilişki nedeniyle başarısız olacağından korkuyordur. Bence erkek arkadaşın ile başbaşa konuşuncaya kadar sabretmelisin. O seni arayıncaya kadar sabret ve arama ki zor durumda kalmasın. Konuştuğunuzda her şey belli olur.

0|0
    0|0
    • Cevapların sağ altında bulunan "Yorumla" düğmesine tıkla ve açılan pencereye notunu yazdıktan sonra "Yorum Gönder" düğmesine tıkla. Yani kişiye özel yorum yap. Güncelleme hakkın kısıtlı.

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 7

• Ayrıl ayrıl.

0|0
    0|0
  • Arama bence bırak demekki seni önemsemiyor böyle biri için değmez üzülmeye

0|0
    0|0
  • beni arama demiş. arama bence. sen daha iyilerine layıksın. güzelmisin :D

0|0
    0|0
  • işin içini bilmek lazım oda imkansız sanırım, boşver arama derim.

0|0
    0|0
  • hayatında başka birileri olabilir. yapacak birşeyin yok.

0|0
    0|0
  • dışarıdan ara evden arama...cocukla konuş açıkca kendi numarasını iste evini arama :)

0|0
    0|0
  • ayrılma korkusunu bir kenara bırakıp ona korku yaşat bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Arama ..O iş bitmiş. İstese seni dışardan o arardı..

0|0
    0|0
  • cep telefonu yok mu? mesaj yaz noluyorr diye

0|0
    0|0
  • çok garip bi durum :S umarım bir yolunu bulursun düzeltmenin

0|0
    0|0
  • seni istemiyormuş işte gururlu ol boşver arama bidaha

0|0
    0|0
  • benı arama demıs daha ne desın ayrılman ıçın?

0|0
    0|0
  • Unut gitsin.

0|0
    0|0
  • Çocuğu unut. Ayrılmak istediğini yüzüne söyleme cesareti bulamamış ve senden kaçıyor.

0|0
    0|0
  • başka bir arkadaşına arattır ev numarasını...

0|0
    0|0
  • Bir şeylerin olduğu belli.

Elbet ulaşır sana..

0|0
    0|0
  • ona ulaşabileceğin başka bir yol varsa onu dene, konuş öğren bu davranışının sebebini. ama belli ki artık görüşmek istemiyor ve açıkça söyleyecek cesareti yok.

0|0
    0|0
Yükleniyor...