Ben ağlayınca dayanamadı, sevdiği için mi?

hoşlandığım kişiye sevgimi belli ediyordum, kıskancımı vesaire. kıskandım geçen gün, ona kötü kötü bakınca bir daha konuşmadı benimle o gün içinde, beni görünce gözümün içine baktı ama sanki kızmış gibi.

birkaç gün öyle davranınca iyice üzüldüm, hiç gelip sormadı neden vesaire... sanki kendi yüzünden olduğunu anlamış gibiydi.

birkaç gün geçti dayanamaya başlayıp ağladım. ağladığımı görünce o kadar üzüldü ki, sürekli beni izledi. arkadaşlarımla konuşurken hep beni izledi ben önünden geçerken gözümün içine baktı. :( nedendir ya bu? o da mı seviyor?

0|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

• bu yüzden yanında ağlamıcaksın sana üzülüp acıdığı için mi bakıyo yoksa gerçekden hoşlanıyomu şuan için onu anlayamazsın zamanla anlarsın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Erkekler dayanamaz gözyaşına.

0|0
    0|0
  • Oda seviyor olsa seni ağlatmaz.

0|0
    0|0
  • erkekler ağlayan kızlara dayanamazlar ve bu genelde bir sevgi göstergesi değildir

0|0
    0|0
  • Duygulanmıştır

0|0
    0|0
  • Neden ağladı acaba diye merak ettiği için, basşka neden arama.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• hayır sevmiyor sevse onun için üzüldüğünü göre göre uzak durmazdı. ağlayınca acımıştır vicdanı sızlamıştır. onun için ağladığını anlamıştır çünkü umut vermemek için uzak duruyo olabilir

0|0
    0|0
  • aynı şey benimde başıma geldi ama o benim sevgilimdi kıskançlığımdan ağlamıştım dayanamadı... hiçbir erkek bi kadının karşısında ağlamasını kabullenmez oda çok üzülür.. bi dha ağlamamalısın :)

0|0
    0|0
  • seviyor

0|0
    0|0
  • Bence acıdı -,-

0|0
    0|0
Yükleniyor...