Biliyorum bu konudan çok sıkıldınız ama yardımınıza ihtiyacım var

arkadaşlar konu malum sevgililer günü ama fikirleriniz lazım. sevgilim kahveyi çok seviyor bende kalpli bir kutu alıp içini farklı nescafelerle doldurdum birde içerken yine beni hatırlasın diye güzel bir kupa aldım. ve şeker hamurlu kalpli kurabiyeler yapıcam sizce güzelmi? 4 yıldır beraberiz ve hep kazak saat vs aldım bu sefer manevi bir şeyler istiyorum ve az gibi geliyor yanına ayriyetten nasıl birşeyler hazırlayabilirim yardımcı olurmusunuz lütfen :)

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Önemli olan düşünmek az görme hediyeni sorunu cevaplamayacaktım ama şu köpeğin tatlılığına dayanamayıp profiline girdim ordan da buraya geldim cevaplayım bari dedim :D:D:D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• şey şey şey bardağın dibinde seni seviyorum yazılı kupalar var beraber içtikten sonra dibindeki yazıyı görünce şok olabilir bence onlardan ara :D

0|0
    0|0
  • Kahveleri iç çamaşırına sarıp vermeyi neden düşünmüyorsun evlat boşaldıkça seni hatırlar :)

0|0
    0|0
  • ben olsam beğenirdim uğraşmıssın baya

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• güzel bişey ama çocuksu olmasın?:/

0|0
    0|0
    • hep maddi şeyler aldım bu sefer böyle birşey düşündüm çocuksumu gerçekten :(

• bilmem ki.ama manevi olan şeyleri severim . o da erkek arkadasını tanıamdgm için bilmiyrm :/ bunu bana yapsalar bayılırımm ama erkekleri bilemem

Yükleniyor...