Karşınızdaki Bay/Bayanın Yalan Konuştuğunu ?

Nerden anlarsınız ya da anlayamazmısınız ?kimisi baya bir profesyonel oluyor

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• Ses tonundan anlarım genellikle.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Duygusal ve saf olduğum için anlayamam,sürekli kanıyorum,hep üzülen ben oluyorum,ama bir iyiliğim dokunursa ne mutlu bana...

1|0
    0|0
  • dikkatli olursan mutlaka belli eder en iyi yalancı bile.

1|0
    0|0
  • Profesyonel olanın yalanını anlayamazsın. Anlaşılırsa o profesyonel değildir. Profesyoneller önce kendini inandırırlar ve yalanı her şeyi ile kurgularlar. Yani her söylediği kelimenin bir sonrakini desteklemesi lazım. Bunu yapıyorsa zaten ona yalan söylüyor diyemezsin :) Genelde biri yalan söylediğinde kısa sürede unutur. Uzun bir aradan sonra aynı konu üzerinde soru yöneltirseniz net cevaplar veremez.

0|0
    0|0
  • bi yerden patlak verir

1|0
    0|0
  • söylediğiyle yaptıgı bir degilse mutlaka yalandır.

1|0
    0|0
  • genelde gözlerini kaçırırlar ya da hareketlerinde bir anormallik sezip düzeltmeye çalışırlar(ben nadiren söylersem böyle hissediyorum :) ) bu benim kendi düşüncelerim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Her zaman anlasilamayabilir,bazilari gercekten de profesyonel olur dediginiz gibi.

Fakat yalancinin mumu da yatsiya kadar demisler...

Genelde tutarsizliklarindan ele verirler kendilerini.

Biraz utanma duygusu kalmis olan kisi karsisindakinin gözlerine bakamaz mesela

vs...

1|0
    0|0
  • Kıvranışından anlarım. Gözlerinin içine bakarsam zaten anlaşılır. Benden gözlerini kaçırıyosa tabi. :D

1|0
    0|0
  • Ben anlayabiliyorum. Onu ne kadar tanıdığınla alakalı bu. Daha önceki davranışlarından daha farklı davranıyorsa daha iyi veya daha kötü. Bir terslik olduğunu anlarsın zaten

1|0
    0|0
  • ben hissederim yalan söylediğini

1|0
    0|0
Yükleniyor...