Aldatıldınız,Terk edildiniz.VE size dair özel ne varsa ifşaa edildiniz?

Ne yapardınız arkdşlar. susarmıydınız? bağırıp çağırıp üstüne mi giderdiniz? intikam mı alırdınız? ne yapardınız ?

Güncellemeler:
ifşaa dan kastım. beni aldattığı kıza tüm özelimi anlatmış.

0|0
9|12

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• sessizce ayrılırım, susarım.

günü geldiğinde ise hiç beklemediği bir zaman da öyle bir açığını yakalarım ki,

hayata geldiğine pişman ederim.

1|0
    0|0
    • açığı çok fazla

• tamam şimdi sabırlı ol bekle.

intikam soğuk yenen yemektir.

beklemediği zaman vuracaksın ki tadını çıkartabilesin :)

• canı böyle yansın istemiyorum . intikam alsam belki takar takar sonra unutur ama o vicdanı rahat olmasın istiyorum olmamalı hani bir ömür cehennem azabı gb . ben unutamıyorum çünkü. hayatım boyuncada unutmck gbym

• Allah benim belamı vermiş demektir o zaman.Öleyim bari ayıp olmasın

1|0
    0|0
  • Ne uğraşıcam değer mi karşımdaki kişi buna ?

1|0
    0|0
    • değmez belki ama canım çok yandı

• vaytt be . ALLAh razı olsun . inşallah . zaten sevdiğimi düşünmüyorum artık. zaten sevilesi bir durum değil ne kendi ne yaptığı. allah doğru ve iyi insanlarla karşılaştırsın inşallah.

• İnşallah , sendende Allah razı olsun .

• bende onu ifşa ederim kiminle oynadığını anlar.

1|0
    0|0
  • yapılıcak sey cok :D acımayalım

0|0
    0|0
    • intikam mı diosun

• işte bunu becerebi,lsem , belkide çok yeni şuan karmakarışığım

• beddua et ben oyle yaparım dıyorum ama bı kere beddua ettım allahım duydu sesımı ve ben de mutluyum su sıralar :)

• onu sevgimden mahrum ederim... ne halt yerse yesin.

0|0
    0|0
  • Onu kendi haline bırakıp kezbanca bir hayat sürer giderdim senin yerinde olsam

0|0
    0|0
  • tabiki susarım niye bagırıp agırayım ki? mutlaka mantıklı bir acıklaması vardır yani kendince degilmi?

ne üstüne giderdim nede intikam felan bunlar sacma seyler yahu direk azını burnunu kırardım ben

0|0
    0|0
    • neyin mantıklı açıklaması

• farketmez ya orayamı takıldın

ben giris gelişme sonuc yazdım

sonuca bak sen

• Sandalyeyi ters çevirip oturarak intihar ederdim yapacak başka birşey yok..

0|0
    0|0
  • Ne kadar özel olduğuna bağlı.

0|0
    0|0
    • aldattığı kıza benim en özelimi analatacak kdr özel

• Şoktan çıkmazdım valla.

1|0
    0|0
    • herşeyi heçtim ufacık bir pişmanlık yok . aramadı ufak bir özür bile dilemedi hakkımı helal etmedğim

Kızlar Ne Diyor 9

• herkesin açığı vardır

zamanı iyi kollamak gerek

şimdi bağırıp çağırmak bir fayda sağlamaz

plan yapmak lazım, delil toplamak lazım güzel bir gösteri lazım ki tadından yenmez intikam alınsın

0|0
    0|0
    • açığı çok fazla hemde kimseyle paylaşılmayacak sırlar.

• sesini çıkarman tepkini göstermen lazım

sana bu şekilde davranmaya hakkı yok

kötülük yapan kendisi sen haddini bildirmiş oluyorsun böyle düşün

• tepkimi göstrdim bağırdım telefonda küfür bile ettim . snra kapattı telefonu aramadı. ufak bir özür bile dilemedi .

• kötü seyler yaparımmm

1|0
    0|0
  • Edemez çünkü kendime guvenirim aciklamasi olmayan birşey yapmam. En fazla sevgili olduğumuzubelli eden mesajlari gosterebilir. Ötesi olamaz... Kimseye prim vermem ...

0|0
    0|0
  • sonuna kadar intikam !

1|0
    0|0
  • Elimde ozel hayatima karsi saygisizca birsey varsa ifsayla ilgili mahkemeye gidip davada bulunurum.

1|0
    0|0
    • evet belki ama kendimi dahada rezil ederim

• Rezil olan sen degilsin, rezil olacak o. Yaptigi saygisizlik terbiyesizlik. Senin ozel hayatini ifsa edip seni depresyonasokuyor olabilir. Bir doktor raporuda alirsin vay o zaman onun haline.

Erkeklere karsi bu kadar zayif olmayin, erkek yalnizca vucut olarak daha guclu bu kadar.

• En kötü düşman herşeyi bilendir :) bayadır birlikteyiz az çok bütün kozlar elimde açıkçası intikamım acı olur :) sakin olucaksın daha fazla delirsin ;)

0|1
    0|0
    • 2 senedr beraberiz cinsellik hayatını ortaya döksem neler neele r insanalr kaçar yaklaşmaz . ama daha 11 gün oldu kafam karmakarışık ne aradı ne sordu yüz yok gerçi

• kıza anlattım herşeyi. ama kızı öyle bir inandırmış ki kzı beni kabul etmiş. ayrılcam ondan sabret demiş kıza . kız kabul etmiş. benim atğm mesajalrı bile okuyormuş kız. ama adam bana karşı öyle değildi hep seviyorum ölüyorum diordu.

• boşver ozamn uğraşmaya bile değmez böyle birisi için kafana takmamaya çalış değer verme daha fazla kendini bişey sanmasın ne hali varsa görsün

• İfşa edilme durumuna bağlı.

0|0
    0|0
    • aramızda ne geçtiyse beni aldatığı kıza anlatmış

• şu yazdıkalrını okurken gözlerim doldu. zaten bu aralar hep aklımda hiç çıkmıyor. ve ne var biliomusun o adamın karkatersizliğini geçtim kızda beni eziklior. sanki hayatta onun başına böyle birşey gelmyck gb

• Sen dediğim gibi yap uzaklaş her ikisinden, intikam almayı filanda kafandan çıkar at, allaha havale et bundan sonrasında da doğru insanlarla arkadaşlık kurmaya aynı hatalara düşmemeye çalış.

Sana ders olsun bu durum, zamanla da atlatırsın bu durumu zaten.

• Susardım:d

0|0
    0|0
  • Ortamdan giderim :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...