Bu gün haberlerde danyi beşiktaş antremanında gördüm dany beşiktaşa mı trasfer oldu ?

allah aşkına çarşı neden danyi istemedi anlamadım dany kötü mü kötüyse neden bilic ısrarla danyi istedi teşekkürler

0|0
2|18

En İyi Erkek Görüşü

• Dany kötü stoper değil, Sivok ve Ersan'a alternatif olur hatta belki Ersan'ı keser..

Ama olay o değil.

Dany G.Saray'ın oyuncusu ve rakibin gözden çıkardığı bir oyuncu..Rakip takımın gözden çıkardığı oyuncuya talip olmak Beşiktaş'a yakışmaz.Kim adlırdıysa çok yanlış yaptı.

Resmen G.Saray'ın ekmeğine yağ sürdüler.

Çok net, Dany'den daha kötü başka bir stoper alınsa daha iyiydi.

1|1
    0|0
    • futbolda gurur olmaz ronaldo

• Gerçek Beşiktaşlılar'ın hepsi böyle düşünür, rakip takımın "gözden çıkardığı" oyuncu kim olursa olsun alınmamalı.

• dany belkide baska sorunlardan dolayı kötü oynuyo belki kuluple ilgili belki bireysel gsnin ekmeğine neden yağ sürülsün ondan daha kaliteli bir adam aldık belki dany başarılı olcak

Erkekler Ne Diyor 17

• Uyanda baliğa gidelim süslü..

1|0
    0|0
  • Dany beşiktaşa kiralandı. Kötü bir oyuncu değil, atletik ve hızlı bir futbolcu. Ama Galatasarayda Eboue, semih, hakan, cehdjou vs varken forma şansı bulması güçtü. Ek olarak yabancı kontenjanı mevzusu diyelim. O yüzden kiralandı yoksa Galatasaraya çok faydası vardı kanımca.

0|0
    0|0
  • çok oldu renktaş transfer olalı Galatasaray içinde iyi oldu bjk içinde iyi oldu

1|0
    0|0
  • Dany kötü bir defans oyuncusu değil belki ama büyük takım oyuncusu değil , Galatasaray'lı taraftarların yaptığı hatalardan, gördüğü kırmızı kartlardan bıkıp eleştirdiği hatta sövdüğü bir futbolcudan bahsediyoruz. Yönetim beceriksizliğinden dolayı yapamadığı stoper transferini Galatasaray'ın gönderdiği oyuncuyla yapıp telafi ediyor. Maksat taraftar transfer yapmadılar demesin yer miyiz lan biz bunu.

0|0
    0|0
  • Evet beşiktaşa gitti.

0|0
    0|0
  • Ersandan iyidir.Ayrıca özellikleri açısından topu oyuna sokabiliyor baskı altındayken bu çok önemli bir özellik.

0|0
    0|0
  • ooooo bir kaç gün oldu be yaa :)

0|0
    1|0
  • Hızlı esnek bir adam. Türkiyede daha çok arkaya atılan top mantığı olmadığından çok parlak bir oyuncu değil bana göre. Bir de galatasarayın istemediği bir adam gözüyle bakıldığından haliyle beşiktaş taraftarı da sıcak bakmıyor.

0|0
    0|0
  • yok transfer olmadı beşiktaşla antreman yapmayı seviyormuş.

0|0
    1|1
  • Evet,hayırlısı olsun bjk icin

0|0
    0|0
  • 1249159 gün önce oldu o olay günaydın

0|0
    0|0
  • Yararı olcaksa yemişim gururunu alınsın yeterki yararlı olsun

0|0
    0|0
  • link Kurtulduk sonunda bilic ne yapıyosa yapsın :D

0|0
    0|0
  • caktirma besiktasa iteledik :D

.

0|0
    1|1
  • Dany beşiktaşa kiralandı

0|0
    0|0
  • Bizimkiler itelemedi beşiktaş kaşındı.

0|0
    2|0
  • Kızlardan futbol haberi öğrenmek çok garip

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Onlar şöyle düşündü Galatasaray'a resmen kontenjan boşalttık yani yardım ettik bir nevi.Ama Fenerbahçe'den bir oyuncu alsalardı böyle demezlerdi eminim iyi ki almışız derlerdi Dany kötü oyuncu değil çabukluğunu kullanmak yerine işi zora sokuyor basit oynamıyor Semih gibi Dany'nin bir an önce kendi gibi oynaması gerek

0|0
    0|0
  • Evet gitti sonunda

0|0
    0|0
Yükleniyor...