Çapkın olanlara sorum var:))

bi magazada isim vardı bir yakısıklı cok iyii ilgilendi 2 gun sonra tekrar gittim aynı ilgiyi tekrar gösterdi ama bu sefer daha farklıydıı konusurken gözunu gozumden ayırmadı iyice baktı göz teması vardı yani kitap konusu acarak konusmaya calstı ve bir bahaneyle elimi sıktı. diğer gün yolum o magazanın yanındakı magazaya düstü ve o kapıdayydı arkadasım bnu neden sana bakıyo deddi öyle gördüm bakıyordu ama sanki görünüşü capkın birine benziyordu. sizdde sevebiliyor musunuz ya merak ettiim:) sizce ne oluyordur bu:)

0|0
0|11

En İyi Erkek Görüşü

• Sana asılmış, sanırım tuturamamış. Daha ne olabilir ki..? Çapkınlığı me sanıyorsun ki?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Eğer sen kezbanlık yapıyorsan bakıyordur.. kezban olmasan bakmaya gerek duymazdı

0|0
    1|2
    • ggerizekalı mısın sen be ne kezbanlıgı yapicam aptall takmışlar dillerine kezban kezban.. anlamını bildiğinzin her halta kezban diyin beyinsiz

• ben ne soruyorum sen ne diyosun defol git yaa!

• Aptal aptal sorular sorma o zaman kezban

• Burdan çıkarılacak sonuç şu seninle kesinlikle sevgili olmak istiyor ama kesin olmayan ise acaba 1.sevgilisi mi yoksa 2.sevgilisi mi olacaksın :).Çapkın biridir sevgilisi olduğu halde önüne gelen fırsatları değerlendiren biri olabilir yani.

0|0
    0|0
  • aranıyodur bir ara bende o tip biyerde çalışıyodum gözüme kestirdiğim bayanlarla daha fazla ilgileniyodum çokta bayan arkadaşım oldu güzel günlerdi:)aşk meşk aramaz onlar genelde seks

0|0
    0|0
  • inanma mağzadaki çalışanlara hepsi bir şekilde seni etkileyip oranın müdavimi olmanı amaçlıyplar kız çalışanlarda erkek çalışanlarda

0|0
    0|0
    • hmm öyle mi dersin işime de yarıyor ama hep indirim yapiyo kerata:)

• sahibi kendiii

• olsunn bence yüz verme fazla

• tabki hoşlantı:D

0|0
    0|0
    • çapkın biri olarak mı cevap veriyosun:)

• Canı seni çekmiş ılığın

0|0
    0|1
  • Ben kabine kabin görevlisi kızı soktuğumu bilirim Mavi jennasta

0|0
    0|0
  • demekki pas vermişsin

0|0
    0|0
    • kötü bişey mi yapmışım? bu ne tepkii!

• alttaki aptaldan da yola cıkarak söyledim pas vermiş oldugum nerden bellii bakamaz mıymıs?

• birincide bakar ama pas vermezsen insansa ikinci de bakmaz çünkü o bir çalışan. bakıyorsa kendi ayıbı. sevgilin olsa çocuk sana baksa sen rahatsız olmaz mıydın ? dövmeye bile giderim öylelerini

• bu konu beni aşıyor hiç çapkın degilimdir ya

belki sana asık olmus olabilir:)

0|0
    0|0
  • yatağa atmak istediğim kadınları çok ama çoook seviyorum ben

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...