Arkadaşlar bana akıl verın yorumlarınızı beklıyorum

ARkadaşlar benim 4 yıllık bır bırlıktelıgım vardı ayrıldık herkes kendı yluna baktı ben baskasıyla cıktım oda cıkmaya baslamıs aılesının ıstedıgı bır kızmıs hıc tıpı olmayan bırı hemde. sırf annesı ıstıyor dıye evlenıcek. neyse bız 4 yıl cıktık ayrıldık ayrılalı 2 yıl oldu bana 1 ay once mesaj attı nasılsın napıosun nasıl gıdıyor bıgun kahve ıcelım gıbısınden sozler ettı bende sakasına dedımkı mustakbel esın kızmasın dedım oda esım yok olmıcak bnım dedı. ben onu sakasına demıstım snra neyse o yazmadı bn yazmadım bdaha kahve ıcemedık sonra kardesının facesıne baktım kı sozu olmus... 1 hafta once sok oldum sokk. mesaj attım hayrlı olsun dıye bana sen kmsn dedı bnde bısı yazmadım snra hee sensın dedı saol dedı allah razı olsn dedı sadecee...cok kotuyum sekız marttada nısanı oluomus davetıyesını gordum kardesı atmıs faceye ben napıcam madem nısanlanıo evlencek nden benimle kahve ıcmk ıstedı 2 seneden snra aklına nasıl neden geldım sız erkekler neolur dusuncelerınızı soleyın bana neden bolw bısı yaptıı ?

0|0
0|2

Erkekler Ne Diyor 2

• Acikliyim sana biz erkeklerin aklindan ilk sevgilileri dahil hic biri cikmaz o sana son bir sans vermis ama sen onu degerlendirememissin ya da degerlendirmek istememissin ve artik baska sansin yok

0|0
    0|0
  • Beni bir ben bilirim ,birde beni yaratan

Bana bir ben lazım,birde beni anlayan .

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...