"Çaresiz kaldıysanız, bilinki çaresizsiniz" böyle bir an yaşadınız mı?

dost ararsın bulamazsın, her yanında dostlar varken.

hiç böyle bir an yaşadınız mı? sanki nereye elimi atsam kuruyor.

Güncellemeler:
soruyu soyle guncelleyım; dost dedıklerımızı ne kadar tanıyoruz.

0|0
8|6

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

• Cok arkadasim var, ama bikactane dostum var.. Arkadaslaim konusunda yanildim yanilabilirim ve bu zarar vermez bana.. Ama dostlarim konusunda yanilmadim hic..

0|1
    0|0
  • tanıyoruz baya olduğu gibi seviyoruz

0|1
    0|0
  • Arkadaş olsun yeter

0|0
    0|0
  • dostlarımın hepsını tanıyorum cunku hepsı 7-8 yıllık dostlarım

0|1
    0|0
  • dostlarimi iyi secerim...

0|1
    0|0
  • dost sandıkların dostun değil derim

0|1
    0|0
  • olur öyle. sonra bi gün bi bakarsın, şansın dönmüş.

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 5

• yıllarıdr dost olduğum insanların son haftalarda yüzünü gördüm yaklaşık 1.5 aydır sadece biriyle görüşüyorum ki arada bir sebeb yokken ama suçlu onlar ben değilim farklı muhabbetler var anlatsam uzun sürer dost dediğin gerçekten yalanmış istisnalar dışında kahretsin yazıklar olsun bana boşyere zaman harcamış değer saçmışım sahte yapılara şimdi şişe bana kaldı şarkılar benden yana konuşup anlatacak ciddi olarak gördüğüm bir dostum yok geçmişin fırlama ünlü çocuğu şimdinin yalnız efkarlı delikanlısı oldu yalnızım takılıyorum yalnız içip yalnız şarkı söylüyorum kendime anlatıp kendim dinliyorum aslına bakarsan pek sıkıntı etmiyorum herşeyin daha güzel olacağının kanaatindayım dostluklarda çok saf takılırım kimseye yanlış yapmadım kimseyi kırmadım ve yalnız kaldım ve de kırmadıklarımın gerisinde şimdi sıra bende öyle düşünüyorum ve yalnızlığı seviyorum ama bir aşkım olsun isterdim yinede bekliyorum

0|1
    0|0
    • herkesi kendi gibi gorup ınanıp yanılması kadar kotu bısey yok.

• aynen öyle meğerse hiçbiri benim gibi değilmiş tek suçlusu benim kimse değil yalnızlık son 1 ayda bana çok şey öğretti o kişilerden çok fazla

• dostlarımla herşeyi paylaşamadıgım oldu hiç tanımadıgım yabancılar bazen en yakın dostan daha dost oluyor mesela bu site bazen beni rahatlatıyo kimseyi tanımıyom ama derdimi herkezle paylaşa biliyom .

0|1
    0|0
  • çare hep biziz aslında,çareyi başkalarında aramakdan vazgeçemediğimiz müddetçe daha çok çaresiz hissederiz..

0|1
    0|0
    • güncellemeye ist.dostum olacak seviyede bir arkadaşım yok,tanımakla ilgili sıkıntıda yok,gerektiği kadar...

• Çare Sarıgül geldi aklıma:)) O neydi ya:S

0|1
    0|0
  • bazen dost dediklerimiz de bile yanılıyoruz.

0|1
    0|0
Yükleniyor...