Doğrumu yaptım yanlışmı bilemedim

Benim sevdiğim bir cocuk vardı aramız cok ıyıydı cıkmıyoduk henüz ama cıkıcaktık yani eninde sonunda cunku benı gercekten seviyodu .ikimizin ortak arkadasları var bu cocuk Normalde hicbi sevgilisini takmazmıs önceden falan ama beni gercekten sevdiğini söylemis arkadaslarına.Bunun cok yakın kardesım dedıgı bı kız var ama kız buna sureklı yılısıyor bende kıskandıgım ıcın benımkıne o kızla gorusmemesını soyledım o da tamam dedi ama hep konusuyordu. Sonra facemden bı erkegi sılmemı ıstedı bende ben sılersem sende o kızı sılıceksın dedım. Tamam dedi karsılıklı sıldık .Ve bana dedıkı daha once hıcbı sevgılım bana facemden bı arkadasımı helekı cok ykn olanı sıldıremezdı hatta facede en ufak degısklk yaptıramazdı dedi ve dogru soyluyodu. Sonra ben bunun facesındeki kızlara bakıyodum her kız gibi merak ettim bende neler yaptıgını bunun.Sonra bir baktım nerdeyse butun kızların profil resimlerini falan begenmis bende doğal olarak kıskanclıktan buna hic mesaj atmadım 2 gun. zaten 2 gun oncede normal konusurken bir anda bana mesaj atmayı kestı taa saatler sonra attı sinir olmustum. Sonra ben bunun profiline bakarken bir baktım o sildirdigim kızı geri eklemis.Tabi bunu gorunce ben direk benimkini faceden sildim . 3 gun oldu konusmuyoruz. Bugun tekrar baktım o kızı tekrar silmis amacı ne ? Sizce sildigimi farkettiği içinmi sildi o kızı tekrar ve dogrumu yaptım ? Bu arada arkadasım bununla konustugunda sevdıgım bırı yok demıs bugun. Ne yapmalıyım ? hayatımdan cıkarmalımıyım ?

0|0
22

En İyi Erkek Görüşü

• bla bla bla bla ergen detected again and again.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 1

• Kezbanlık yapmışsın.. böyle hataların geri dönüşü olmazzz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Olayı bilmem ama ondan sana hayır gelmeyeceği kesin.

0|0
    0|0
  • en ıyısını yapmıssın bence alttan alma.. bak ne yaparsam kabul edıyor diye burnundan getırır.. demedi deme

0|0
    0|0
Yükleniyor...