En hızlı şekilde vücut nasıl geliştirilir ?

Steroid kullanmadan en hızlı şekilde vücut nasıl geliştirilir ? (1 ay içinde)

0|0
2|12

En İyi Erkek Görüşü

• 1 ay içerisinde ne yaparsan yap sağlıklı olmaz,vucudunda çatlaklar oluşur en kötüsü

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• sen bir sıcak suya sonra soğuk ya gir bir şoklan çık o hayal dünyasından

0|0
    0|0
  • 1 ay içinde vücut gelişmez

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• 1 ayda Rambo olunmuyor 2 haftada anca hamlığını atarsın zaten

0|0
    0|0
  • crossfit ile hızlı sonuç elde edersin ama 1 ayda hiçbir spor belirli bir şekilde değişiklik sağlamaz

0|0
    0|0
  • Hem ilaç kullanmıycan hem 1ayda vücut şekillendircen unut sen onu :D ben 1.5 senedir yapıyorum 6-7 ayda başlar kasların güzelce görünmeye oda düzenli çalışırsan tabi..

0|0
    0|0
  • aminoasit tozu kullanırsan 1.5 aya vucut yaparsın.spor yaptıgın anlaşılır dışardan.ama saglam ve bılınclı calısman lazım ama sana kesin tavsiyem o işlere girme.doğal vücut gelişimi her zaman daha estetik ve sağlıklıdır

0|0
    0|0
  • dene kardeşim denemekten zarar gelmez spor salonuna yazıl bence 1 ay falanda olsa hiç yapmamaktan iyidir

0|0
    0|0
  • Steroidsiz 1 ayda vücut geliştirmeressin

0|0
    0|0
  • 1-2ayda olsaydı bu işler herkez biskolata erkeği olurdu 1aymış AS:as:d

0|0
    0|0
  • 1 ayda hiçbişey olmaz

0|0
    0|0
  • 1ay, hayalperestsin

0|0
    0|0
  • öyle bir dünya yok

0|0
    0|0
  • sevgilim beni bir erkek için terketmişti çok hırslandım bende her gece rocky müziği dinleyip günde zorla saat başı şınav mekik ağırlık kaldırdım 1 haftada doberman gibi oldum sevgilim eskiden çirkindin şimdi daha çirkin olmuşsun dedi yani gardaşım ben ettim sen eyleme şimdi bu kasları geri eski haline döndürmek için uğraşıyom

0|0
    0|0
Yükleniyor...