İlerde Çocuğunuz Olunca Hangi Sporu Yapmasını İstersiniz?

Arkadaşlar ilerde Allah Nasip ederde cocuğunuz olursa hangi sporu yapmasını istersiniz? cocuğunuzu hangi spora yönlendirirsiniz?

ben küçük yaşta direk minder güreşine yollamayı düşünüyorum, ondan sonra kick box sonrada MMA (Karma Dövüş Sanatları)

Amacım ona zorla istediğim sporları yaptırmak değil en azından kendini savunmayı öğrensin, özgüveni olsun isterim :) Eğer oda bu sporları yapmayı severse onu sonuna kadar desteklerim :)

Bunun dışında istediği sporu yapabilir, sonuçta hayat onun hayatı.

peki siz? ilerde doğacak çocuklarınızın/çocuğunuzun hangi sporu yapmasını isterdiniz?

0|0
9|8

En İyi Kız Görüşü

• Ben çocuklarımı bu iğrenç ülkede asla yaşatmak büyütmek istemiyorum iyi ki Galatasaray var ki burada yaşıyorum Galatasaray olmasa gelecek ay bile giderdim başka bir ülkeye çocuklarım kız ya da erkek fark etmez boylarının uzun olma ihtimali olursa eğer oğlumun voleybol kızımın da basketbol oynamasını istiyorum tabi yetenekleri önemli atletizmde yapabilirler ama olmazsa ikisini de futbol oynatacağım profesyonel olmaları için elimden gelen her şeyi yapıp büyük yatırımlar yapacağım

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

Erkekler Ne Diyor 8

• Basketbol

0|1
    1|0
  • 15 e kadar jimnastik boks yüzme falan götürürdüm :D sonra kendi bilecegi ister devam eder ister babası gibi vücut geliştirme yapar :D

0|1
    0|0
  • Spor yapmasada olur oturur babasiyla bilgisayarin üzerinde sabahlar.

0|1
    1|0
  • Dövüş sanatları, ve kesinlike atletizm

0|1
    0|0
  • Aesthetics yaptırırım ilerde vücut şampiyonu olsun :D

0|1
    0|0
  • ufc tabikide onu wweye okadar çıkartırım

0|1
    0|0
  • Futbolcu yapıcam ben oğlumu :)

Direk galatasaray'ın alt yapısına vermeyi düşünüyorum.

0|1
    1|0
  • basketbollllll

0|0
    0|0
Yükleniyor...